10% laimingesnis pdf, epub, mobi

10% laimingesnis | Dan Harris

Atsisiųsti knygą 10% laimingesnis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
forSMART

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 12×19, minkšti virišeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786099547497


 • 10% laimingesnis.pdf
  10% laimingesnis.epub
  10% laimingesnis.mobi


  10% laimingesnis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 10% laimingesnis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 10% laimingesnis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 10% laimingesnis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 10% laimingesnis aprašymas

  Aprašymas

  Įkvepiantys memuarai „10 % laimingesnis“ – 2014 m. Living Now Book Awards laimėtojas.

  Nacionalinės laidos metu patyręs panikos ataką, Danas Harrisas suprato, kad kažką gyvenime reikia keisti. Nors niekada nebuvo tikintis, jis įsitraukė į keistą nuotykį su nemalonėn patekusiu pamokslininku, paslaptingu savigalbos guru ir pulkeliu smegenis tyrinėjančių mokslininkų. Ilgainiui jis suprato, kad jo problemas sukėlė tai, ką visąlaik laikė savo stiprybe: niekada nenutylantis ir nepasisotinantis balsas galvoje, padėjęs jam veržtis į priekį itin konkurencingame žiniasklaidos versle, bet taip pat vertęs priimti be galo kvailus sprendimus, kurie ir sukėlė priepuolį tiesioginiame eteryje.

  Netikėtai Harrisas randa veiksmingą būdą balsui suvaldyti – tai, ką jis visuomet laikė neįmanomu ar beprasmiu užsiėmimu: meditaciją. Tyrimai rodo, kad šios praktikos nauda neišmatuojama – nuo mažesnio kraujo spaudimo iki iš esmės perprogramuotų smegenų.

  Knyga „10 % laimingesnis“ kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius mediatinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.

  “Toliau gausėja mokslinių įrodymų, pagrindžiančių meditacijos teikiamą naudą sveikatai, bei amerikiečių, kurie laiko save medituotojais. Tačiau tik perskaitęs knygą “10 % laimingesnis” iš tikrųjų panorau tai išmėginti. Danas Harrisas nutraukė nuo meditacijos paslapties šydą ir parodė, kaip lengva paversti ją savo gyvenimo dalimi. Kandžiai atvira, nepaprastai smagi ir labai įžvalgi knyga. Perskaitęs ją tapau kur kas daugiau nei 10 procentų laimingesnis.”

  Dr. Richard E. Besser,”ABC News” sveikatos ir medicinos temų vyriausiasis redaktorius

  “Išlaikydamas humoro jausmą Harrisas geraširdiškai nušviečia, kaip ieškojo vidinės ramybės, tuo pačiu kovodamas su iššūkiais, keliančiais pavojų sunkiai pasiektai karjerai šiuolaikinės žiniasklaidos mėsmalėje. Jis bičiuliškai ir praktiškai pristato sąmoningumo ir nušvitimo galias.”

  “Kirkus Revievvs”

  “Sunku patikėti, kad “Nightline” vedėjas Danas Harrisas – sąmoningumo advokatas, bet jo naujoji knyga galėtų būti kaip tik tai, ko reikia, kad atsikvošėtume ir suvoktume, kokiais nelaimingais ir liguistais tampame šiame įtemptame pasaulyje.”

  xoJane.com

  “Nepaprastai atvira, įdomi, vietomis širdį glostanti istorija apie vieno labai protingo žmogaus gyvenimą keičiančią kelionę į gilesnį suvokimą, kaip tapti geresniais žmonėmis. Kadangi Danas nenustoja medituoti, tikiuosi, kad jis taps bent jau 11 procentų laimingesnis – o gal ir daugiau.”

  Chade-MengTan, knygos “Vidiniai ieškojimai” autorius

  Iš anglų kalbos vertė Martyna Bražiūnaitė

  Leave a Reply