100 žvilgsnių Lietuva pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą 100 žvilgsnių Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žinių radijas

 • Formatas: 23×29, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9772538770007 • 100 žvilgsnių Lietuva.pdf
  100 žvilgsnių Lietuva.epub
  100 žvilgsnių Lietuva.mobi


  100 žvilgsnių Lietuva pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 100 žvilgsnių Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 100 žvilgsnių Lietuva knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 100 žvilgsnių Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 100 žvilgsnių Lietuva aprašymas

  Aprašymas

  “100 žvilgsnių Lietuva“ – tai Lietuvos Respublikos valstybingumo šimtmečiui išleista proginė knyga, skirta tiems, kurie tiki klestinčios Lietuvos idėja.

  Knyga “100 žvilgsnių Lietuva“ unikali tuo, kad joje per šimtas ryškiausių lietuvių rašo apie tai, kas svarbiausia, – amžinąsias vertybes – MEILĘ, IŠMINTĮ, TEISINGUMĄ ir TIKĖJIMĄ. Būtent šios keturios vertybės yra proginio leidinio esmė.

  Knygos “100 žvilgsnių Lietuva“ sumanytojai šimto žmonių paprašė parašyti, kas jiems yra vertybės, tačiau nepateikė jokių klausimų ar užuominų. Skirtinga rašančiųjų patirtis ir požiūris lėmė, ką ir kaip rašė Edita Mildažytė, Algimantas Čekuolis, Alma Adamkienė, Juozas Erlickas, Tadas Vidmantas, Beata Tiškevič, Ričardas Doveika, Juozas Statkevičius ir kt.
  Be garsių visuomenininkų, šioje knygoje savo mintimis dalijasi ryškiausi verslininkai, ekonomistai, politikai, sporto ir meno atstovai.

  „100 žvilgsnių Lietuva“ knygoje autorių tekstai buvo rašomi socialiniams tinklams „Twitter“ ar „Facebook“ būdinga maniera, t. y. nuoširdžiai ir koncentruotai, todėl tekstai itin gyvi ir drąsūs. Originalias ir niekur nepublikuotas mintis apie amžinąsias vertybes papildo išskirtinai šiai knygai fotomenininkų sukurti rašančiųjų portretai.

  Šio leidinio originalumą ir svarbą įvertino valstybės vadovai – įžangines sveikinimo kalbas parašė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

  Proginė knyga „100 žvilgsnių Lietuva“ – tai prasminga ir įsimintina verslo ar asmeninė dovana.

  Leave a Reply