10A armagedonas pdf, epub, mobi

10A armagedonas | Remigijus Misiūnas

Atsisiųsti knygą 10A armagedonas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bonus animus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9789955754480


 • 10A armagedonas.pdf
  10A armagedonas.epub
  10A armagedonas.mobi


  10A armagedonas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 10A armagedonas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 10A armagedonas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 10A armagedonas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 10A armagedonas aprašymas

  Aprašymas

  Nuotykiniam žanrui būdingu stiliumi parašyta knyga “10A armagedonas” suteikia galimybę pažinti devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio jaunuolių aplinką, kasdienes problemas ir bendravimo ypatumus, patirti, kiek jie skirtingi, ir kiek panašūs į šių dienų bendraamžius. Apysakoje gausu to meto realijų, kurios šių laikų jaunimui pažįstamos tik iš vyresniųjų pasakojimų ar istorijos vadovėlių.

  Šios knygos “10A armagedonas” herojus – tas pats provincijos vaikinukas Rokis, su kuriuo skaitytojai susipažino apysakose “Sutrumpintas meilės terapijos kursas” ir “Parduota vasara”. Rokio istorija tęsiasi – jis jau dešimtokas, išdidus paso savininkas. Gal dabar jis ištvers be jaunatviško maksimalizmo proveržių?

  Baigiantis mokslo metams, Rokis ir bendraklasiai, nuvarginti kelių metų nesutarimų su auklėtoja, mokyklos direktoriui įteikia prašymą ją pakeisti. Patikėję, kad jų balsas šį tą reiškia, draugai nustemba, kai po atkaklių įkalbinėjimų tą prašymą atsiimti, į mokyklą užsuka komjaunimo komiteto sekretorius.

  Mokytojai kalba su tėvais, o šie bando “kedenti plunksnas” vaikams. Dešimtokams vaidenasi, kad atėjo pati tikriausia pasaulio pabaiga. Armagedono nuojauta temdo akis, bet jie nepasiduoda ir viltingai laukia direktoriaus sušaukto tėvų susirinkimo.
  Taip prasideda dar viena neišvengiama devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio jaunuolių lavinimo dalis – sutrumpintas politinio auklėjimo kursas.

  Leave a Reply