15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi pdf, epub, mobi

15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi | Roselyne Deglaire, Joelle Guichard

Atsisiųsti knygą 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Magnificat leidiniai

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 12×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 106
 • ISBN ar kodas: 9786099543324


 • 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi.pdf
  15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi.epub
  15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi.mobi


  15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi aprašymas

  Aprašymas

  Roselyne Deglaire ir Jo?lle Guichard knyga “15 Maldos dienų su Tėvu Kūdikėlio Jėzaus Marija Eugenijumi, karmelitu, Gyvybės Dievo Motinos instituto įkurėju”.

  Melstis drauge su tėvu karmelitu Marija Eugenijumi (Henri Grialou, 1894–1967) – tai imtis neatidėliotinos užduoties: skirti laiko Dievui! Nepailstamai Jo ieškoti! Atradus maldos paprastumą, mokytis jos neapleisti. Žengti į Šventosios Dvasios mokyklą, kad ir kas būtume, kad ir kokias pareigas eitume. Tegu ši knyga padeda melstis drauge su tėvu Marija Eugenijumi ir gyventi dvasinį gyvenimą Karmelio šventiesiems palydint.

  Tėvą Mariją Eugenijų kaip kontempliatyvų apaštalą, vedantį žmones Dievo link, brandino Karmelitų ordinas, Gyvybės Dievo Motinos instituto (Venaskas, Prancūzija) kūrimo patirtis, platūs ryšiai su kitomis kultūromis. Jis taip pat yra knygos „Noriu regėti Dievą“ autorius (knyga išleista daugiau kaip 60 tūkst. tiražu; verčiama į daugelį kitų kalbų).
  Dievo tarnas Marija Eugenijus mums paliko tvirtą įsitikinimą: „Mūsų modernusis pasaulis išalkęs ir ištroškęs laimės. Jis trokšta duonos, bet dar labiau alksta ir trokšta Dievo.“

  Knygos autorės filosofijos dėstytoja Roselyne Deglaire ir pedagogikos dėstytoja Jo?lle Guichard priklauso Gyvybės Dievo Motinos institutui, kurį įkūrė tėvas Marija Eugenijus, jos asmeniškai jį pažinojo ir liudija apie jo mokymo aktualumą šiandien.

  Iš prancūzų kalbos vertė sesuo Adelė Petraškaitė

  Leave a Reply