1Q84. Trečia knyga pdf, epub, mobi

1Q84. Trečia knyga | Haruki Murakami

Atsisiųsti knygą 1Q84. Trečia knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 415
 • ISBN ar kodas: 9789955234821


 • 1Q84. Trečia knyga.pdf
  1Q84. Trečia knyga.epub
  1Q84. Trečia knyga.mobi


  1Q84. Trečia knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 1Q84. Trečia knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 1Q84. Trečia knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 1Q84. Trečia knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 1Q84. Trečia knyga aprašymas

  Aprašymas

  Haruki Murakami naują savo romaną, tiksliau, romanų trilogiją, neatsitiktinai pavadino 1Q84. Tai nuoroda į George’o Orwello romaną 1984-ieji. Šįkart rašytojas permąsto istorijos ir ateities sąvokas, jo personažai ima pasimesti laike, pasirodo ir manipuliacinių teorijų, Orwello Didįjį Brolį keičia Mažieji žmonės, naktį paslaptingai vejantys oro lėliukę. Veiksmas vyksta tarsi 1984-aisiais, tačiau Aomamė pradeda abejoti, ar tai tikrai tie metai, nes realybė skyla, tįsta, nyksta… „Šį naują pasaulį ji nusprendė vadinti 1Q84-aisiais. Q – tai klaustukas – question-mark. Jis reiškia abejonę.“
  Murakami kuria intriguojančius personažus: tai dvikovos instruktorė, kuri laisvalaikiu pagal užsakymą žudo vyrus, matematikos mokytojas, po darbo rašantis nespausdinamus romanus, paslaptinga septyniolikmetė Fukaeri – jos kūrinys atsiunčiamas literatūriniam konkursui, ir kiti ne mažiau ypatingi asmenys. Pirmoje trilogijos dalyje netikėtai pradėję pintis veikėjų gyvenimai antroje vis labiau raizgėsi vienas aplink kitą, mistika tapo tikroviškesnė. Trilogijos pabaigoje tvyro baimė ir sumišimas, pakimba begalė klausimų… Kas iš tiesų yra seklys, o kas sekamasis? Ką pranašauja danguje kybantys du mėnuliai? Ar Aomamės ir Tengo keliai susikirs?..

  Leave a Reply