2018 m. kalendorius “Žiniuonis” pdf, epub, mobi

2018 m. kalendorius

Atsisiųsti knygą 2018 m. kalendorius “Žiniuonis” pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 24×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 24
 • ISBN ar kodas: 9789984851860


 • 2018 m. kalendorius “Žiniuonis”.pdf
  2018 m. kalendorius “Žiniuonis”.epub
  2018 m. kalendorius “Žiniuonis”.mobi


  2018 m. kalendorius “Žiniuonis” pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 2018 m. kalendorius “Žiniuonis” pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 2018 m. kalendorius “Žiniuonis” knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 2018 m. kalendorius “Žiniuonis” pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 2018 m. kalendorius “Žiniuonis” aprašymas

  Aprašymas

  Šis pakabinamas kalendorius saugo namus. Su juo galima energetiškai pasikrauti, jį galima pridėti prie nesveikos vietos.

  „Mano ezoterinis sveikatos kalendorius Jums padės atgauti sveikatą ir ją išsaugoti. Praktiškas sveikatos kalendorius savo tekstu Jums bus naudingas visam gyvenimui ir kiekvieną mėnesį primins:

  – Ką kuri mėnesį rinkti, kaip perdirbti, bet svarbiausia – ką ir kaip naudoti – vidiniam ar išoriniam poreikiui.

  – Kalendorių puošia baltų raštai, o tai nėra tik puošyba – tai informaciniai ženklai (sakralinė geometrija), kas pritraukia Dievo pagalbą ir apgina nuo tamsiųjų jėgų. Be to, aš savo energija jas įkroviau ir užprogramavau sveikatai, meilei, sėkmei versle!

  – Kiekvieną mėnesį mokysitės protėvių gudrybių.

  – Čia yra nuorodos, kurios mano programoje kas mėnesį keičiasi: tai kursai, sultys, maistas, arbatos, žolių vonios. Jeigu darysite viską, ką siūlo kalendorius nuo pirmo viršelio iki paskutinio, tai kraujagyslės ir liaukos atsinaujins. Po to pradės atsinaujins sąnariai, klubo sąnarys, keliai, regėjimas ir t.t.

  Ilzė Jansonė

  Leave a Reply