500 MANDALŲ pdf, epub, mobi

500 MANDALŲ |

Atsisiųsti knygą 500 MANDALŲ pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 25×25, minkšti viršleiai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090400449 • 500 MANDALŲ.pdf
  500 MANDALŲ.epub
  500 MANDALŲ.mobi


  500 MANDALŲ pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 500 MANDALŲ pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 500 MANDALŲ knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 500 MANDALŲ pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 500 MANDALŲ aprašymas

  Aprašymas

  Spalvinimo knyga “500 MANDALŲ” yra daugiau nei 500 gražiausių, netikėčiausių ir įvairiausių mandalų sielai, kūnui ir dvasiai harmonizuoti

  Įsiklausykite į savo vidinį balsą, pajauskite laisvę rinktis iš daugiau nei 500 įspūdingiausių raštų mandalų ir leiskite kūrybai pakylėti sielą virš kasdienybės!

  Spartus gyvenimo tempas, įsipareigojimų darbe ir namie lavina, kasdienis stresas – įprasta XXI amžiaus ‘ žmogaus kasdienybės dalis, neišvengiamai sutrikdanti prigimtinę žmogiškosios esybės pusiausvyrą. Raskite laiko kūrybai ir kaskart spalvindami vis naują mandalą pajauskite, kaip kinta emocinė būsena, sugrįžta dvasios ramybė ir palaipsniui atkuriama vidinė harmonija.

  Didžiojoje mandalų knygoje rasite daugiau nei 500 įvairiausių mandalų, kurias spalvindami ne tik atitruksite nuo įprastos kasdienės rutinos, bet ir turėsite galimybę įžvelgti tai, kas slypi mūsų viduje ir yra neprieinama nuolatinio skubėjimo ritmo įkalintam žmogui. Intuityviai pasirinktos spalvos padės įsiklausyti ir geriau pažinti save, įvertinti esamą emocinę būseną, o spalvindami sąmoningai pasirinktomis spalvomis atversite duris išsvajotiems pokyčiams.

  Spalvinkite netikėčiausių raštų mandatas ir atraskite vidinės stiprybės panai kinti energiniams blokams, ligi šiol trukdžiusiems gyventi džiaugsmingą gyvenimą!

  Leave a Reply