55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos pdf, epub, mobi

55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos | Hans Christian Andersen, Broliai Grimai

Atsisiųsti knygą 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aktėja

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 22×27, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 116
 • ISBN ar kodas: 9789955212959 • 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos.pdf
  55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos.epub
  55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos.mobi


  55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos aprašymas

  Aprašymas

  Pasakos tapo vaikų literatūros dalimi, bet dabar jos sekamos ar skaitomos ne tiek vaikams pamokyti, kiek sudominti, o dažniausiai tiesiog pramogai. Gražiausios ir sudėtingiausios yra stebuklų pasakos, jose vaizduojamas antgamtinis pasaulis, gausu nuotykių. Pasakos apie gyvūnus seniausios, o buitinės – tikroviškiausios ir juokingiausios.

  Hansas Kristianas Andersenas – literatūrinių pasakų autorius, daiktų pasakų kūrėjas, Broliai Grimai – užrašinėjo ir skelbė folklorines pasakas, tačiau ir vienos, ir kitos teikia skaitytojams malonumo.

  Knygoje “55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos” rasite šių dviejų pasakininkų pasakas. Jos neilgos, kiekviena telpa į du puslapius, tad mažiesiems skaitytojams ar klausytojams jos tikrai neprailgs. Gražios iliustracijos

  Leave a Reply