80 nuostabių idėjų megzti ir nerti pdf, epub, mobi

80 nuostabių idėjų megzti ir nerti | Lesley Stanfield

Atsisiųsti knygą 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786090100103 • 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti.pdf
  80 nuostabių idėjų megzti ir nerti.epub
  80 nuostabių idėjų megzti ir nerti.mobi


  80 nuostabių idėjų megzti ir nerti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 80 nuostabių idėjų megzti ir nerti aprašymas

  Aprašymas

  Lesley Stanfield knygoje „80 nuostabių idėjų megzti ir nerti“ rasite naujų, įkvepiančių idėjų jūsų mezginių ir nėrinių kolekcijai. Kriauklės, paukščiai, drugeliai, žuvys, gėlės, lapeliai ir tarytum ką tik iš pievos ant jūsų delno nusileidę laumžirgiai – šios mielos detalės nudžiugins kiekvieną artimąjį ir jus pačią.
  Visus pavyzdžius rasite knygos pradžioje esančiame kataloge. Jie turi numerius, pagal kuriuos trečiame knygos skyriuje yra pateikti modelių aprašymai ir daugelio nėrinių schemos. Knygoje rasite visą techninę informaciją, išmoksite, kaip prikimšti ir užbaigti darbelius.
  Jūsų pačių nunertos ar numegztos jaukios detalės papuoš šventinį stalą, namų apyvokos daiktus ar taps išskirtiniais drabužių bei aksesuarų akcentais.

  Leave a Reply