91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei pdf, epub, mobi

91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei | Linata Dvareckienė

Atsisiųsti knygą 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 236
 • ISBN ar kodas: 9786094372476


 • 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei.pdf
  91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei.epub
  91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei.mobi


  91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta piniginei aprašymas

  Aprašymas

  Ar kada nors pagalvojote, kad taupymo principai labai panašūs į dietos laikymosi principus? Ir lieknėjant, ir taupant reikia žinoti, kodėl tai darai. Abiem atvejais rezultatai gana greitai tampa akivaizdūs, tereikia valios, noro ir trupučio laiko.

  Knygos “91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei” autorė, išgyvenusi asmeninę savo šeimos finansę krizę, per keletą metų iš įvairių šaltinių surinko, apibendrino ir pateikė 99 taupymo principus, paremtus pačios patirtimi ir kitų moterų pavyzdžiais.

  „Ši knyga – tai įrodymas, kad ir nebūnant finansų specialiste galima išmokti valdyti savo pinigus. Tikiuosi, ji pakeis moterų požiūrį ir padės atrasti efektyviausius būdus taupyti. Turėti pinigų – tai pirmiausia gyventi laisviau, saugiau ir būti ne tokiai priklausomai. Juk kai moteris jaučiasi saugesnė, ji tampa ramesnė ir laimingesnė, o kai laimingesnė moteris, laimingesnė ir šeima. Noriu visoms, perskaičiusioms šią knygą, palinkėti tapti ir visada išlikti savarankiškomis, finansiškai stipriomis ir atrasti naujas galimybes. Didžiausias šios knygos ir kartu mano darbo įvertinimas bus, jei pažadėsite, kad ją perskaičiusios, įgyvendinsite bent vieną, bet pačią didžiausią savo finansinę svajonę.”
  Linata Dvareckienė

  PRATARMĖ

  “Pinigai yra viena galios formų. Tačiau dar galingesnis yra finansinis išprusimas. Pinigai gaunami ir išleidžiami, tačiau jei sugebėsite suvokti, kaip reikia su jais elgtis, juos pažabosite ir imsitės kurti savo finansinę gerovę. Daug žmonių, nors ir baigė universitetus, bet taip niekada ir neišmoko tvarkyti pinigų. Todėl jie visą gyvenimą dirba tik dėl jų.”
  Robertas T. Kijosakis

  ŠI KNYGA SKIRTA MOTERIMS,

  be abejo, ji turėtų būti įdomi ir vyrams, kurie knygoje ras šiek tiek kitokį požiūrį į taupymą. Tačiau rašiau knygą galvodama būtent apie moteris – tas, kurios daug dirba, bet uždirba nepakankamai, ir tas, kurios dirba bei uždirba, bet mėnesio pabaigoje joms nebelieka „laisvų” pinigų. Siekiančioms karjeros ir namų šeimininkėms. Visoms, kurios nebenori gyventi nuo atlyginimo iki atlyginimo. Visoms, kurios norėtų gyventi laisviau, jaustis saugiau ir išmokti valdyti savo pinigus, bet neturi nei finansinių žinių, nei galimybių kreiptis patarimų į finansų konsultantus.

  Mano istorija ir asmeninė patirtis rodo, kad ir nebūnant finansų specialiste galima išmokti valdyti savo pinigus. Žinau ir tai, kad taupyti galima lengvai ir su malonumu. O asmeninių finansų valdymo principų galima išmokti taip, kaip išmokstame skaičiuoti, gaminti valgį ar vairuoti automobilį.

  Tik, deja, mokykloje mūsų niekas nemokė, kaip elgtis su pinigais. Aukštojoje mokykloje dauguma mokėmės ekonomikos, tačiau kurso apie asmeninių finansų tvarkymą irgi nebuvo. O daugelis moterų taip ir gyvena įsitikinusios, kad svarbiausia gyvenime daug ir sunkiai dirbti, rūpintis buitimi, vaikais, siekti karjeros. O piniginiai reikalai jau patys savaime susitvarkys (bet tikriausiai jau supratote, kad savaime niekas nesusitvarko.

  Praktiškai visose knygose apie asmeninių pinigų valdymą rašoma ir apie investavimą. Gerai investuoti, kai pinigai sukaupti. O jei nesugebi susitvarkyti su pinigais ir gyveni nuo atlygio iki atlygio? O jei dar blogiau – visą atlyginimą atiduodi skoloms grąžinti ir vėl skoliniesi?

  Todėl ši knyga kalba apie pirmąjį asmeninių finansų valdymo žingsnį – taupymą. Knygoje surinkti įvairūs taupymo principai apie tai, kaip veiksmingai taupyti, nuo ko pradėti.

  Beje, ar kada nors pagalvojote, kad taupymo principai labai panašūs į dietos laikymosi principus. Lieknėjant pirmiausia reikia įvertinti gaunamų kalorijų kiekį, taupant – atlikti pajamų ir išlaidų reviziją. Ir lieknėjant, ir taupant reikia žinoti, kodėl tai darai. Lieknėjimo atveju dažniausi tikslai yra patikti sau pačiai, pagerinti sveikatą ar tapti labiau pasitikinčia savimi. Taupymo atveju motyvas irgi labai svarbus: norite sutaupyti kelionei, apmokėti mokslus, keisti darbą, sukaupti santaupų. Beje, tiek taupant, tiek laikantis dietos rezultatai gan greitai tampa akivaizdūs, tereikia valios, noro ir trupučio laiko.

  Tikriausiai nerasime Lietuvoje moters, kuri kada nors nebūtų bandžiusi laikytis vienokios ar kitokios dietos. Tad taupymo principai daugeliui bus lengvai suvokiami ir pritaikomi. Tačiau tos, kurios laikėsi dietos, žino, kad vienai labiau tinka Viduržemio tipo dieta, kitai – kalorijų skaičiavimas, o trečiai efektyviausias lieknėjimo būdas – dieną pradėti vaisiais. Taip pat ir taupymo atveju.

  Leave a Reply