99 metai po įvykio pdf, epub, mobi

99 metai po įvykio | Liudas Mažylis

Atsisiųsti knygą 99 metai po įvykio pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Šviesa

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 16×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9785430068066


 • 99 metai po įvykio.pdf
  99 metai po įvykio.epub
  99 metai po įvykio.mobi


  99 metai po įvykio pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą 99 metai po įvykio pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 99 metai po įvykio knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 99 metai po įvykio pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos 99 metai po įvykio aprašymas

  Aprašymas

  Liudas MAŽYLIS (g. 1954 m.) – chemikas, politologas. Ši jo knyga – literatūrinis debiutas. Tai žanras, kurį pats autorius vadina „veiksmo dokumentika“. Knygoje “99 metai po įvykio” istoriniai faktai persipina su išmone. Rizikingos rekonstrukcijos papildo neginčytiną realybę. Tikras istorinis faktas – Vasario 16-osios Akto suradimas Berlyne – aiškinamas fantastinėmis prielaidomis. Kai kada pasitelkiama mistika. Pagrindinis veiksmas knygoje vyksta 99 metai po įvykio, taip pat ir kitose epochose. Taigi knygoje nuolat pasikartoja nesuvaldomo laiko, nesibaigiančių kelionių, ieškojimų ir išsipildymo motyvai. Čia – ir apie meilę, žinoma. Tegul ir nebūtinai laimingą.

  Ši knyga “99 metai po įvykio” yra grožinės literatūros kūrinys. Vardai, personažai, vietos ir nutikimai, išskyrus viešai žinomus, yra arba autoriaus vaizduotės kūriniai, arba naudojami kaip meninė priemonė. Bet koks panašumas į tikrus įvykius, vietoves ar asmenis yra visiškai atsitiktinis.

  Leave a Reply