Abisinas pdf, epub, mobi

Abisinas | Jean-Christophe Rufin

Atsisiųsti knygą Abisinas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 504
 • ISBN ar kodas: 9955-584-79-3


 • Abisinas.pdf
  Abisinas.epub
  Abisinas.mobi


  Abisinas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Abisinas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Abisinas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Abisinas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Abisinas aprašymas

  Aprašymas

  Jeanas Christophe’as Rufinas gimė 1952 metais. Gydytojas ir keliautojas, jis iš tiesų gerai pažįsta Afriką bei jos papročius. Abisinas – jo pirmasis romanas. Knygos pagrindas – istorinis faktas: Liudvikas XIV, Karalius Saulė, buvo užmezgęs ryšius su paslaptingiausiu Rytų valdovu, legendiniu Abisinijos negusu.
  Jaunas gydytojas Žanas Batistas Ponsė, susiklosčius nepaprastoms aplinkybėms, tampa keistos bei poetiškos kelionės per Egipto ir Sinajaus dykumas, Abisinijos kalnus, viešnagės Karaliaus Saulės dvare Versalyje herojumi. Atradęs naują imperiją ir jos civilizaciją, Žanas Batistas padaro viską, kad sužlugdytų visus ketinimus ją atversti į kitą tikėjimą. Jo pastangomis Etiopija išvengė svetimšalių užkariavimo ir išsaugojo savo didybę ir paslaptingumą.
  Abisinas – nuotykių, draugystės, meilės, atradimų kupinas romanas, kviečiantis susimąstyti apie tai, kuo galėjo tapti Vakarai, jeigu, užuot geidę pavergti Rytus, būtų tiesiog ėję jų pasitikti.
  Romanas Abisinas 1997 metais buvo apdovanotas prestižiniais literatūros prizais – Prix Goncourt ir Prix Mediterranée.

  Leave a Reply