Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis pdf, epub, mobi

Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis | Sherman Alexie

Atsisiųsti knygą Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786090100622 • Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis.pdf
  Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis.epub
  Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis.mobi


  Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis aprašymas

  Aprašymas

  Sherman Alexie „Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštis” pasakoja istoriją apie vaikiną, kuriantį kažką iš nieko, pasitelkiantį sąmojį ten, kur jo nėra, sąmojį prieš tragedijas ir melancholiją, sąmojį kaip pabėgimą ir juoką, kaip vienintelį ginklą prieš gyvenimą, kurį jį verčia gyventi kiti.

  Pagrindinis romano herojus Arnoldas Spiritas, dar vadinamas Jaunėliu, yra vidurinės mokyklos mokinys, kartais piešiantis komiksus. Arnoldas gyvena Spokanio indėnų rezervate. Matematikos mokytojo paragintas vaikinas pradeda lankyti baltųjų mokyklą, esančią gretimame miestelyje, tikėdamasis, kad taip susikurs geresnį gyvenimą. Tačiau gentainiai Arnoldą pasmerkia kaip išdaviką, jį ima persekioti įvairios nelaimės, tačiau vaikinas nepasiduoda ir atranda savyje jėgų, kurių net nemanė turįs…

  Leave a Reply