Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis pdf, epub, mobi

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis | Audrius Bakaveckas

Atsisiųsti knygą Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Leidykla “Mes”

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 464
 • ISBN ar kodas: 9786099520292


 • Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis.pdf
  Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis.epub
  Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis.mobi


  Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis „Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis” – tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų bei apmąstymų vaisius. Vadovėlio pirmojoje dalyje kompleksiškai nagrinėjami svarbiausi administracinės teisės bendrosios dalies institutai (administracinės teisės samprata, principai, dalykas, metodas, sistema, normos ir administraciniai teisiniai santykiai). Kad skaitytojai lengviau suvoktų šią ganėtinai sudėtingą teisės šaką, autorius pateikia išsamią jų analizę. Siekiant išryškinti teorijos ir praktikos glaudžias tarpusavio sąsajas, doktrininės nuostatos iliustruojamos Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo jurisprudencija.

  Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems teisę, moksliniams darbuotojams ir specialistams praktikams, taip pat visiems kitiems, besidomintiems administracine teise.

  Leave a Reply