Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota pdf, epub, mobi

Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota |

Atsisiųsti knygą Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Saulės Delta

 • Išleidimo metai: 2014
 • ISBN ar kodas: 9786098123098 • Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota.pdf
  Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota.epub
  Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota.mobi


  Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Adolfas Vaičaitis. Juoda balta ir spalvota aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Juoda balta ir spalvota” atveria langą į A. Vaičaičio gyvenimo ir kūrybos pasaulį, kupiną jaunystės polėkių, neramių menininko ieškojimų. Emigracijos skersvėjai neišblaškė dailininko, nenutolino pašaukimo, suformavo dailininką Par excellence. Knygoje “Juoda balta ir spalvota” veriasi Tėvynės netekties nuotaikos, naujų stilių paieškos, plataus spektro kūryba, nusidriekusi nuo Lietuvos iki Australijos.
  Ši knyga skirta dailininko, savo optimizmu, kūrybingumu ir energija užkrečiančio kiekvieną sutiktąjį, 100-osioms gimimo metinėms.

  Leave a Reply