After. Kai mes pasiklydom I pdf, epub, mobi

After. Kai mes pasiklydom I | Anna Todd

Atsisiųsti knygą After. Kai mes pasiklydom I pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 445
 • ISBN ar kodas: 9789955238898


 • After. Kai mes pasiklydom I.pdf
  After. Kai mes pasiklydom I.epub
  After. Kai mes pasiklydom I.mobi


  After. Kai mes pasiklydom I pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą After. Kai mes pasiklydom I pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai After. Kai mes pasiklydom I knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą After. Kai mes pasiklydom I pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos After. Kai mes pasiklydom I aprašymas

  Aprašymas

  Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete – “After. Kai mes pasiklydom”!
  Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika. Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo „Paramount Pictures“.

  Tesos ir Hardino meilė visada buvo sudėtinga, tačiau dabar viskas tapo kaip niekad painu. Jų gyvenimas jau nebebus toks pat.

  Tesai priėmus svarbiausią gyvenimo sprendimą, viskas pasikeičia. Netikėtai išaiškėjusios paslaptys jųdviejų su Hardinu praeitį paverčia nuolatine abejone, o sunkiai kurtą bendrą ateitį aptraukia migla.
  Tesos gyvenimo pamatai po truputį ima klibėti. Viskas yra kitaip, nei ji manė. Mergina nebėra tikra nei dėl šeimos, nei dėl draugų. Hardinas, vienintelis žmogus, kuriuo ji iš tikrųjų turėtų pasitikėti, sužinojęs didžiausią jos paslaptį, tesugeba niršti.
  Tačiau Tesa žino: jis ją myli ir padarytų viską, kad ją apsaugotų. Vis dėlto ką nors mylėti ir gebėti meilę išlaikyti – du skirtingi dalykai. Pavydo, nesuvaldomo pykčio ir nuolatinės atgailos verpetas įsuka iki išsekimo. Tokios stiprios meilės, tokios svaiginančios aistros Tesa niekada nėra patyrusi, tačiau ar šie jausmai verti visų kančių? Anksčiau meilės pakako, kad jiedu su Hardinu išliktų kartu.
  Jeigu Tesa nuspręs sekti paskui savo svajonę, ar viskas tarp jų bus baigta?

  „Kai mes pasiklydom I“ – trečiosios AFTER serijos knygos pirma dalis.

  „Negalėjau paleisti knygos iš rankų! Visur nešiojausi ją su savimi, kad vos tik gavusi progą galėčiau pasinerti į Hardino ir Tesos istoriją. Prilipau prie jos nuo pirmo puslapio!“
  Grown Up Fangirl

  „Būkite pasirengę emocijų sprogimui!“
  Biblio Belles

  Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols

  Leave a Reply