Aiškaus mąstymo menas pdf, epub, mobi

Aiškaus mąstymo menas | Rolf Dobelli

Atsisiųsti knygą Aiškaus mąstymo menas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 206
 • ISBN ar kodas: 9789986169338 • Aiškaus mąstymo menas.pdf
  Aiškaus mąstymo menas.epub
  Aiškaus mąstymo menas.mobi


  Aiškaus mąstymo menas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aiškaus mąstymo menas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aiškaus mąstymo menas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aiškaus mąstymo menas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aiškaus mąstymo menas aprašymas

  Aprašymas

  Mąstymui tiesa nėra svarbiausias dalykas.

  Rolf Dobelli (Rolfas Dobelis, g. 1966 m.) – šveicarų autorius. St. Galleno universitete jis įgijo ekonomikos mokslų daktaro laipsnį, buvo įvairių Swissair grupės antrinių įmonių generalinis direktorius, šiuo metu – verslininkas. Jis įkūrė ZURICH.MINDS, žymiausių pasaulio mokslo, kultūros ir verslo veikėjų bendruomenę, CCADEMY – sprendimų radimo akademiją. Vienas iš getAbstract, didžiausio pasaulyje glaustai pateikiamos ekonominės literatūros tiekėjo, įkūrėjų. Laisvalaikiu rašo romanus, o juos leidžia Diogenes leidykla. Rolfas Dobelli gyvena Liucernoje.

  Mūsų smegenys pritaikytos gyventi medžiotojų ir rankiotojų gyvenimą; tačiau pasaulis, kuriame gyvename šiandien, juk visiškai kitoks. Mėgindami įveikti šią priešpriešą ir išgyventi, mes nejučia darome sisteminių mąstymo klaidų, kurios mums gali kainuoti ir karjerą, ir šeimos laimę, ir finansinę gerovę. Rolfas Dobelli žino, kaip apsisaugoti nuo klaidingo mąstymo; į rankas jis įduoda ginklą, padėsiantį įveikti klaidas, kurios jau susisuko lizdus mūsų smegenyse, ir atremti tas, kurios dar tik taikosi gadinti mums gyvenimą. Šis ginklas – knyga „Aiškaus mąstymo menas“.

  Perskaitę knygą, sužinosite, kodėl mes nuolat pervertiname savo pačių žinojimą, o kitus laikome kvailais, nors jie iš tiesų tokie nėra. Kodėl koks nors teiginys netampa tiesa, net jei tą patį tvirtina milijonai žmonių. Kodėl mes laikomės įsikibę teorijų, nors seniai įrodyta, kad jos klaidingos. Ir dar daug kitokių dalykų, padėsiančių išjudinti mąstymą ir į pasaulį pažvelgti kitaip. Aiškiau, paprasčiau ir išmintingiau. Tegu klysta kiti. O jūs paaiškinsite, kodėl jie neteisūs.

  Iš vokiečių kalbos vertė Zita Baranauskaitė-Danielienė

  Leave a Reply