Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bernardinai.lt

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 12×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 108
 • ISBN ar kodas: 9786099505732 • Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi.pdf
  Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi.epub
  Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi.mobi


  Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga yra Chiaros Lubich (1920-2008) minčių apie dabartinę akimirką antologija. Gyvenimo dabartimi tema dažnai sutinkama krikščionybės ir didžiųjų religijų raštuose, filosofijos tekstuose ir liaudies išminties lobyne, pabrėžiant, kad siekis išgyventi dabartinę akimirką – rodos tokią trumpą ir nereikšmingą – atveria pilnatvės sklidino gyvenimo paslaptį.
  Šioje knygoje surinkti Chiaros Lubich pamąstymai ir patarimai naudingi tiems, kurie, besigrumdami su gyvenimo negandomis, jaučia poreikį “sustabdyti laiką”, padaryti savotišką egzistencinę “pauzę”, kad vėl atrastų save ir savo gyvenimo kelią.

  Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė.

  Leave a Reply