Akmenų valdovo pasakojimai pdf, epub, mobi

Akmenų valdovo pasakojimai | Audronė Ilgevičienė - Astrėja

Atsisiųsti knygą Akmenų valdovo pasakojimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Idealistų būstinė

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786099579900


 • Akmenų valdovo pasakojimai.pdf
  Akmenų valdovo pasakojimai.epub
  Akmenų valdovo pasakojimai.mobi


  Akmenų valdovo pasakojimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Akmenų valdovo pasakojimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Akmenų valdovo pasakojimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Akmenų valdovo pasakojimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Akmenų valdovo pasakojimai aprašymas

  Aprašymas

  „Akmenų valdovo pasakojimai“ – tai knyga, kurioje paprasta ir vaikams suprantama kalba pasakojama apie populiariausius mineralus, jų formavimosi ypatumus, radimvietes, išvaizdą bei poveikį, apie sudėtingą pasaulių sąrangą, dvasines vertybes, žmonių tarpusavio santykių etiką. Ji – tarsi Vartai į išmintingą ir darnų pasaulį, kuriame gyvena žvaigždžių, mineralų, augalų, gyvūnų karalystės.

  Tai istorija, skirta visiems Motinos Žemės vaikams, nesvarbu, ar jiems aštuoneri, ar aštuoniasdešimt. Ji apie Akmenų valdovą ir kalnų dvasias, saugančias kristalų ir mineralų paslaptis. Šios paslaptys padeda atverti ir kitas, žmogui ligi tol neaiškias, paslaptis – apie jį patį, pasaulius ir visą kosmosą.

  Šis knygos „Akmenų valdovo pasakojimai“ leidimas papuoštas tapytojo Alberto Satkaus iliustracijomis.

  Leave a Reply