Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! pdf, epub, mobi

Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! | Valerijus Karyševas

Atsisiųsti knygą Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mileda

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 16×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9789955787297


 • Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!.pdf
  Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!.epub
  Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!.mobi


  Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?! aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!” – trečioji trilogijos apie vieną garsiausių Rusijos samdomų žudikų – Aleksandrą Soloniką dalis

  Pirmoji trilogijos dalis – “Aleksandras Solonikas – samdomasis mafijos žudikas“, antroji – “Aleksandras Solonikas – eksportuojamas samdomasis žudikas”.

  Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių…

  Maskvą vėl sukrečia skandalingų užsakomųjų žudynių, kuriose specialiosios tarnybos įžvelgia pažįstamą braižą, serija… Tad kas vis tik nužudytas Atėnų priemiestyje – pats „žudikas Nr. 1“ ar jo antrininkas? Ir kas iš tiesų yra Aleksandras Solonikas – Graikijos specialiųjų tarnybų įkaitas ar kažkokios slaptos organizacijos, kurią įkūrė buvę KGB karininkai, narys?

  Naujos aplinkybės verčia Advokatą patį pradėti savo tyrimą.

  Leave a Reply