Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę pdf, epub, mobi

Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę | Astrida Petraitytė

Atsisiųsti knygą Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Homo liber

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094461569


 • Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę.pdf
  Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę.epub
  Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę.mobi


  Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę aprašymas

  Aprašymas

  Šis tomas pristato Algirdą Patacką – valstybininką, Kovo 11-osios signatarą, Nepriklausomybės ir laisvos dvasios adeptą (tad – aktyvų Čečėnijos draugą), aistringai (nesyk – ir „nedelikačiai“) ginantį krikščioniškąja, o kartu ir prigimtine baltiškąja moralę grįstą Gyvenimą, tiek politiniu valstybiniu lygmeniu, tiek visomis kitomis jo paraiškomis (taip pat ir privačių santykių).

  Pasakojimą, apimantį 1989–2000-uosius herojaus gyvenimo metus, autorė pina ir iš asmeninių, fragmentiškai dar spėtų įrašyti Algirdo Patacko prisiminimų, ir iš jo pasisakymų Seimo posėdžiuose, ir iš liudijimų spaudoje, bendražygių memuaruose, kitų šaltinių.

  Leave a Reply