Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų pdf, epub, mobi

Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų |

Atsisiųsti knygą Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bestiary

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 26
 • ISBN ar kodas: 9786094562167 • Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų.pdf
  Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų.epub
  Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų.mobi


  Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų aprašymas

  Aprašymas

  Apie vargšą neturtingą Ali Babą, jo brolį Kasimą ir keturiasdešimt plėšikų, kurie prisiplėštą grobį slėpė stebuklingoje oloje, europiečiai išgirdo XVIII a. pradžioje prancūzų kilmės Rytų kultūrų tyrinėtojo ir vertėjo Antuano Galano (Antoine Galland) dėka. Pagal vieną iš versijų, A. Galanas rėmėsi originaliu rytietišku pasakos variantu, kurio neišliko, pagal kitą – tyrinėtojas, kuriam buvo gerai pažįstama Rytų kultūros dvasia, pats sukūrė istoriją apie Ali Babą. Kaip ten bebūtų, geraširdis ir nesavanaudis Ali Baba tapo vienu garsiausių „Tūkstančio ir vienos nakties“ herojų.

  Šioje knygoje aprašyti nuotykiai iliustruoti prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848–1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robida sukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
  A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
  Alberas Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.

  Leave a Reply