Alisa stebuklų šalyje pdf, epub, mobi

Alisa stebuklų šalyje | Lewis Carroll

Atsisiųsti knygą Alisa stebuklų šalyje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786094039751 • Alisa stebuklų šalyje.pdf
  Alisa stebuklų šalyje.epub
  Alisa stebuklų šalyje.mobi


  Alisa stebuklų šalyje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Alisa stebuklų šalyje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Alisa stebuklų šalyje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Alisa stebuklų šalyje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Alisa stebuklų šalyje aprašymas

  Aprašymas

  Drovus ir šiek tiek mikčiojantis matematikas iš Oksfordo Čarlzas Latvidžas Dodžsonas 1862 metais sukūrė istoriją apie mergaitę, kuri įkrito į triušio olą. Taip prasidėjo nemirtingi bene garsiausios anglų literatūros veikėjos Alisos nuotykiai.

  Begalė mokslininkų jau daugiau kaip 150 metų mėgina išsiaiškinti knygų apie Alisą populiarumo paslaptį ir jai priskiria neįtikimai ekscentriškus veikėjus, tokius kaip Širdžių Karalienė, Češyro Katinas, Vėžliūgas Pramaniūgas, Suktavirvis ar Skrybėlius, įmantrią kalbą ir subtilią satyrą.
  Kiti giria kūrinį kaip politinę alegoriją, Viktorijos laikų vaikų literatūros parodiją.
  O gal, kaip pasakytų pats autorius, pasivadinęs Luisu Keroliu, „Alisa“ tiesiog yra sapnas, pasaka apie augimo – ar mažėjimo – rūpesčius ir išbandymus, apversta ir perpasakota vaiko lūpomis?

  Neįtikėtina, bet apie Alisą Stebuklų šalyje buvo sukurta 22 kino filmai, dvigubai tiek perkūrinių, iš kurių garsiausias – 2010 m. Timo Bertono „Alisa Stebuklų šalyje“, o jo tęsinį pamatysime 2016 m. Trims seserims Lidel pasakota istorija šiuo metu išversta į daugiau kaip 80 kalbų bei dialektų ir ne po vieną kartą!

  Vertė Liuda Petkevičiūtė

  Leave a Reply