Alšis. Mano istorija pdf, epub, mobi

Alšis. Mano istorija | Egidija Narmontienė

Atsisiųsti knygą Alšis. Mano istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2012
 • Puslapių skaičius: 23
 • ISBN ar kodas: 9955321776 • Alšis. Mano istorija.pdf
  Alšis. Mano istorija.epub
  Alšis. Mano istorija.mobi


  Alšis. Mano istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Alšis. Mano istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Alšis. Mano istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Alšis. Mano istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Alšis. Mano istorija aprašymas

  Aprašymas

  2010 metais lietuvių raiteliai leidosi į žygį „2000 km istorijos“ Vytauto Didžiojo keliu iki Juodosios jūros Žalgirio mūšio 600-mečiui paminėti, patvirtinti arba paneigti legendą, kad žemaitukai gėrė sūrų jūros vandenį, ir priminti visiems apie šios veislės žirgus. Žygis pavyko! Žemaitukai gėrė Juodosios jūros vandenį…
  Baltarusijoje prie žygeivių prisijungė šuo, iš karto tapęs jų draugu. Mišrūnas. Žygeiviai šunį pavadino Alšiu, nes jį sutiko kaip tik Alšėnų apylinkėse. Žmonėms, kurie domėjosi žygiu, Alšio istorija sukėlė daug šiltų emocijų, simpatijų. Visi jį pamilo ir net po žygio domėjosi jo likimu. Kur jis? Kur gyvena?
  Nuostabusis Alšis, pabuvęs Pakruojo dvare, apsigyveno knygutės autorės Egidijos Narmontienės sodyboje, kartu su vienu iš raitelių Antanu ir žemaituku Kaktusu. Trys žygeiviai tapo neišskiriamais draugais.
  Alšis keliaudavo į mokyklas pas vaikus, lankydavosi šventėse Pakruojyje, Vilniuje ir kituose miestuose. Knygutės autorė, sakosi pastebėjusi, kad kitur žmonės jį atpažįsta, myli. O vaikai – ypač. Jie nesitraukdavo nuo šuns visą šventę, ir vaikų, ir Alšio akys blizgėdavo. Šis nuostabus reginys sužavėjo Egidiją Narmontienę ir įkvėpė ją parašyti knygutę vaikams apie nuostabųjį šunį Alšį!

  „Gamtos ir žmogaus ryšys yra įgimtas. Suaugusieji kartais daug ko nebepastebi, o vaikai šį ryšį ypač stipriai jaučia. Todėl ir pamaniau, kad vaikai labai džiaugtųsi, turėdami namuose knygelę apie mielą šunelį. Ėmiau stebėti Alšį. Tai iš tiesų ypatingas ir labai protingas šuo. Rodos, akys visada nori kažką pasakyti, o džiugi nuotaika išduoda, koks jis laimingas. Stebėjau jo nuotykius ir viską perkėliau į knygelę.“ – paklausta kas paskatino atsirasti pasakojimą apie laimingą šunelį Alšį pasakojo knygutės autorė.

  Leave a Reply