Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur pdf, epub, mobi

Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur | Alfonsas Eidintas

Atsisiųsti knygą Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2003
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 5-420-01524-2 • Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur.pdf
  Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur.epub
  Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur.mobi


  Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur”gerai žinomas lietuvių istorikas ir diplomatas Alfonsas Eidintas gilinasi į diplomatinės mašinos mechanizmą ir išskiria joje vieną svarbiausių figūrų – ambasadorių. Autorius, remdamasis ir asmenine ambasadoriavimo JAV, Kanadoje ir Izraelyje patirtimi, ir pasaulinės literatūros pavyzdžiais, parodo, kaip keičiantis pačiam diplomatijos metodui ir jos aplinkai kito ir ambasadoriaus vaidmuo. Apžvelgęs ambasadoriaus paruošimo ir pasiruošimo darbui užsienio šalyje procesą, A. Eidintas iškelia ambasadoriaus parinkimo problemą: karjeros ar politinio paskyrimo ambasadorių atranka yra naudingesnė valstybei, kurie ambasadoriai reikalingesni, kokie šių paskyrimų minusai ir pliusai.

  Knygoje “Ambasadorius. Tarnyba savo valstybei svetur” atskleidžiamas ambasadoriaus, kaip tautų tarpininko, vaidmuo, veikla, jo, kaip šalies diplomatinės įstaigos užsienyje vadovo, vadybininko, organizatoriaus ir savotiško valstybės patarėjo, funkcijos, nevengiama ir konkrečiais pavyzdžiais parodyti, ką ir kaip daro ambasadorius ekonomikos, politikos, kultūros srityse, kaip į tai reaguoja jo šeima, kaip keičiasi jo gyvenimas sugrįžus į tėvynę. Čia pirmą kartą pateikiami Lietuvos ambasadorių užsienio šalyse atsakymai ir požiūriai, nuomonės ambasadoriaus vaidmens šiuolaikinėje diplomatijoje klausimais, gausu įdomybių ir net kurioziškų istorijų iš ambasadorių gyvenimo.

  Leidinys gausiai iliustruotas.

  Leave a Reply