Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) pdf, epub, mobi

Amžinai tavo (3-oji trilogijos

Atsisiųsti knygą Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 213
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 512
 • ISBN ar kodas: 9786094034848


 • Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga).pdf
  Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga).epub
  Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga).mobi


  Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Amžinai tavo (3-oji trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Amžinai tavo” – tai paskutinė trilogijos “Nemirtinga mylimoji” knyga. Romanas yra “Nemirtinga mylimoj” ir “Sutemos” tęsinys.

  Keturi su puse šimto metų padėjo Nastasijai įsitikinti, kad bet kokią praeities klaidą galima išpirkti, o keistis niekada nevėlu, net jei amžinai atrodysi kaip nerūpestinga dvidešimtmetė. „Upės nuošalyje“ tokie visi: klystantys, galingi, nemirtingi, su savo praeities košmarais. Nasės šleifas juodesnis nei kitų, be to, atrodo, kad ji traukia nemirtingiesiems nelaimes. Ne vienas merginos mielai atsikratytų… prieš tai pasiėmęs jos galią. Kokią žiaurią tiesą slepia Nastasijos praeitis, kas tyko šešėliuose ir kas išdrįs tarti: „Amžinai būsiu tavo“?

  Cate Tiernan (g. 1961), kurios tikroji pavardė yra Charbonnet, gimė ir augo Naujajame Orleane, kaip pati sako, nežemiško grožio ir keistumo mieste. Mėgo dūkti džiungles primenančiame sode, lankytis kapinėse ir žaisti sudėtingus vaizduotės žaidimus. Rašyti pradėjo „priversta“ aplinkybių: kelerius metus pradirbusi leidyklos vaikų knygų skyriuje pamėgino kurti pati ir nebesustojo. Labiausiai Cate žavi magija, stebuklai, ji stengiasi aprašyti pasaulius, kuriuose pati norėtų gyventi. Romanas Sweep apie paauglę, kuri sužino, jog yra ragana, išgarsino Tiernan pavardę visame pasaulyje. “Amžinai tavo” kritikų įvertinta kaip geriausias pastarųjų metų trilogijos finalas.

  Vertė Nomeda Berkuvienė

  Leave a Reply