Amžinai tavo pdf, epub, mobi

Amžinai tavo | Nicholas Sparks

Atsisiųsti knygą Amžinai tavo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094033568 • Amžinai tavo.pdf
  Amžinai tavo.epub
  Amžinai tavo.mobi


  Amžinai tavo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Amžinai tavo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Amžinai tavo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Amžinai tavo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Amžinai tavo aprašymas

  Aprašymas

  Tai nepamirštama istorija apie žmogų, kurį netikėti gyvenimo vingiai atveda į tikrąją meilę.

  Kai Jūrų laivyno karininkas Loganas Tibo, vykdydamas misiją Irake, randa besišypsančios jaunos moters nuotrauką, jį netikėtai aplanko sėkmė – jaunuolis per plauką lieka gyvas. Geriausias Logano draugas Viktoras, atrodo, žino tokios netikėtos sėkmės priežastį – rastoji nuotrauka yra jo talismanas, o moterį siuntė pats likimas…

  Grįžęs namo į gimtąją Kolorado valstiją, Loganas niekaip negali pamiršti moters fotografijos, tad netrukus nusprendžia leistis kelionėn po visą šalį ir surasti besišypsančią šviesiaplaukę. Atsidūręs atokioje provincijoje Šiaurės Karolinoje vaikinas susipažįsta su Elizabeta. Jis neišsiduoda, jog prie jos durų atsidūrė neatsitiktinai… Juodu visa galva pasineria į aistringą meilės romaną, tačiau Logano paslaptis netrukus apkartina šviesią ateitį – ji gali sunaikinti ne tik meilę, bet ir jųdviejų gyvenimus… Kupina aistros, romantikos ir kvapą gniaužiančios įtampos, ši knyga pasakoja apie keistas gyvenimo užgaidas ir likimo galią, gebančią atvesti į tikrą ir amžiną meilę.

  Leave a Reply