Amžinybės dėsniai pdf, epub, mobi

Amžinybės dėsniai | Ryuho Okawa

Atsisiųsti knygą Amžinybės dėsniai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786098050578


 • Amžinybės dėsniai.pdf
  Amžinybės dėsniai.epub
  Amžinybės dėsniai.mobi


  Amžinybės dėsniai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Amžinybės dėsniai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Amžinybės dėsniai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Amžinybės dėsniai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Amžinybės dėsniai aprašymas

  Aprašymas

  Didieji mąstytojai ir religijų lyderiai per visą žmonijos istoriją ieškojo atsakymo į klausimą, kas mūsų laukia po mirties. Daug kas darė prielaidą, kad galbūt egzistuoja neregimas pasaulis, Dangus ar Pragaras, į kurį mes patenkame, kai mirštame. Tačiau detalaus tos slėpiningos vietos aprašymo iki šiol nepateikė niekas.

  Šioje knygoje Mokytojas Ryuho Okawa pakelia paslapties šydą, kuris dengia didžiulį nematomą pasaulį, plytintį už šio pasaulio ribų. Mokytojas Okawa smulkiai pasakoja, kaip Dievas yra sutvarkęs pasaulius: tą, kurį regime aplinkui, ir tą, kuris yra neregimas, neišmatuojamas ir nuostabus – jame atsidursime, kai baigsis mūsų laikina viešnagė regimajame pasaulyje. Kai perskaitę šią knygą sužinosite Dievo sukurtus Dėsnius, jūs suprasite, kad nereikia bijoti nei mirties, nei Pragaro. Mokytojas Okawa parodo, jog dar šiame gyvenime galime pasirinkti taip, kad tie pasirinkimai paskui mus nuvestų į Dangų.

  Tėvynėje Japonijoje Mokytojas Okawa yra gerai žinomas dvasinis lyderis. Savo šalyje jis yra perskaitęs daugiau nei 1800 paskaitų. Taip pat Mokytojas Okawa daug keliauja ir skleidžia Dievo žodį viso pasaulio žmonėms. Pastaraisiais metais jis viešėjo Niujorke, Los Andžele, Londone, Seule, Honkonge, Naujajame Delyje, Sidnėjuje, San Paule ir kitur. Visi, kas klausėsi Mokytojo Okawos, buvo nustebinti jo esybės bei jo žodžių skleidžiamos jėgos ir kilnumo. Patraukti Mokytojo atjautos ir meilės, žmonės ateina paklausyti jo kaip Dangaus balso.

  Mokytojas Ryuho Okawa 1986 metais įkūrė Happy Science („Laimės mokslo“) dvasinį judėjimą. Mokytojas Okawa yra parašęs daugiau nei 1000 knygų, kurios išverstos į daugiau kaip dvidešimt pasaulio kalbų: anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, kinų, korėjiečių ir kitas.

  Leave a Reply