Ana Karenina pdf, epub, mobi

Ana Karenina | Lev Tolstoj

Atsisiųsti knygą Ana Karenina pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 528
 • ISBN ar kodas: 9786090402726 • Ana Karenina.pdf
  Ana Karenina.epub
  Ana Karenina.mobi


  Ana Karenina pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ana Karenina pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ana Karenina knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ana Karenina pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ana Karenina aprašymas

  Aprašymas

  “Ana Karenina” – 2 tomai vienoje knygoje. Tai vienas geriausių visų laikų romanų ir nepranokstama odė Meilei, išversta į bemaž visas pasaulio kalbas.

  Ana Karenina turi mylintį vyrą, sūnelį ir viską, ko tik galėtų norėti, bet gyvena jausdama tuštumą širdyje. Lemtinga pažintis su grafu Aleksejumi Vronskiu pakreipia jos likimą naujais bėgiais. Beatodairiškai įsimylėjusi, jausminga maištautoja atmeta priimtą normą slėpti neištikimybę ir paskelbia pasauliui apie savo meilę… Ar moteris nepadarė lemtingos klaidos? Ar grafas ją iš tiesų myli? Ar jiems kada lemta gyventi kaip šeimai?

  Vienas iš garsiausių pasaulio romanistų daugiasluoksnio devynioliktojo amžiaus Rusijos paveikslo fone šalia išskirtinės meilės istorijos tapo septynių skirtingų veikėjų charakterius. Meistriškai manipuliuojant miesto ir kaimo, aukštuomenės ir valstiečių kasdienybės kontrastais atskleidžiamas visas laimės bei šeimos gyvenimo spektras. Personažai tokie žmogiški ir įtikinami, kad romanas neprarado vertės bei aktualumo išverstas į bemaž visas pasaulio kalbas.

  F. Dostojevskis vadino jį „nepriekaištingu meno kūriniu“, o V. Nabokovas žavėjosi neįtikima Tolstojaus stiliaus magija. Ana Karenina – šimtus kartų statytas teatrų scenose ir ekranizuotas šedevras – šiandien tebėra nepranokstama odė Meilei.

  Iš rusų kalbos vertė Pranas Povilaitis

  Leave a Reply