Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva pdf, epub, mobi

Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva | Brigita Speičytė

Atsisiųsti knygą Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkši viršeliai
 • Puslapių skaičius: 263
 • ISBN ar kodas: 9786094250873


 • Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva.pdf
  Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva.epub
  Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva.mobi


  Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Anapus ribos. Maironis ir istorinė Lietuva aprašymas

  Aprašymas

  “Geras laikas rašyti apie Maironį. Seniai nuslūgo visuotinio jo poezijos skambesio banga, persiritusi per Lietuvą „dainuojančios revoliucijos“ metais. Užaugo Nepriklausomybės karta, kuri, regis, emociškai nebesaistoma „į dvasią įdainuotų“ Maironio melodijų.
  Atstumą tarp Maironio ir dabarties be vargo įveikia jo satyrų ironija. Karštligiškai sklaidome jo raštus, smelkiamės tarp eilučių, siekiamės dokumentų, ieškodami kito Maironio.
  Turbūt daugiausia galima tikėtis rasti tą patį kitą – poezijos balsą.
  Maironis kūrė savo tekstus, versdamas istorinės Lietuvos palikimą, perkeldamas jį į naują laiką. Panašiai jis redagavo ir savąsias eiles,- laike kintant autorinei žiūrai. Maironio poezija pasirodo kaip imli laikui, tad ji gali būti ir yra toliau verčiama ar redaguojama skaitytojų sąmonėse, nuolat perkeliant ją šiapus ribos.”

  Brigita Speičytė

  Leave a Reply