Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas pdf, epub, mobi

Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas | Andrius Macas, Irena Marchertienė, Arūnas Gelmanas ir kt.

Atsisiųsti knygą Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 238
 • ISBN ar kodas: 9789955154396


 • Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas.pdf
  Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas.epub
  Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas.mobi


  Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas” aprašoma bendrųjų ir vietinių anestetikų klinikinė farmakologija, ligonio parengimas operacijai ir anestezijai, bendrinės ir regioninės anestezijos metodai, ligonio stebėjimo metodai, ūminio pooperacinio ir lėtinio skausmo malšinimo principai bei saugumo anesteziologijoje aspektai, kuriuos turėtų išmanyti anesteziologiją besimokantys studentai bei anesteziologijos reanimatologijos rezidentai. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami kontroliniai klausimai, padėsiantys geriau įsidėmėti svarbiausią skyriuje pateiktą informaciją.

  Knyga “Anesteziologijos įvadas: ūminis skausmas ir jo malšinimas” skirta medicinos ir odontologijos fakultetų studentams, studijuojantiems anesteziologijos ir intensyviosios terapijos modulyje bei pirmųjų metų anesteziologijos reanimatologijos rezidentams.

  Leave a Reply