Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas pdf, epub, mobi

Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas | Aleksandra Marinina

Atsisiųsti knygą Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955135562 • Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas.pdf
  Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas.epub
  Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas.mobi


  Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Angelai ant ledo neišgyvena. II tomas aprašymas

  Aprašymas

  Tikroji rašytojos pavardė Marina Aleksejeva. Gimė 1957 m. liepos 16 d. teisininkų šeimoje. Maskvoje baigė vidurinę mokyklą, kurioje visi dalykai buvo dėstomi anglų kalba, bei Rimskio-Korsakovo muzikos mokyklą. 1979 m. baigė Maskvos valstybinio universiteto Teisės fakultetą ir pradėjo dirbti Rusijos vidaus reikalų ministerijoje moksline bendradarbe, yra parašiusi per 40 mokslinių darbų.

  A. Marinina per palyginti neilgą laiką sukūrė daug itin įdomių ir stiprių romanų, kuriuos drąsiai galima vadinti rusiškaisiais trileriais. Jos kūriniai pasižymi gilia ir nuodugnia psichologine reiškinio ar įvykio analize, personažų veiksmai visada pagrįsti ir tikslingi, pasakojimo gija veda į žmogaus proto ir sielos gelmes, kur gimsta ir rutuliojasi keisčiausi troškimai, siekiai, jausmai.

  Šuolis. Vėl šuolis. Šaltas pačiūžų plienas tarsi žaibas perskrodžia žydrą ledą… Dailusis čiuožimas – gražus ir elegantiškas sportas. Milijonai žmonių alpstančiomis širdimis stebi čiuožėjų pasirodymus.

  Ir štai, šį pasakišką pasaulį aptemdo juodas žiaurios žmogžudystės šešėlis. Nušautas Michailas Valentinovičius Boltenkovas – aukščiausiosios kategorijos treneris, žmogus legenda, ne vieną čempioną išugdęs meistras. Kūnas rastas prie jo kolegos Valerijaus Lamzino namų. Liudininkai patvirtino: treneriai prieš žmogžudystę buvo susitikę, barėsi ir vienas kitam grasino… Kaip sakoma, kas atsitiko “ir aklam aišku”.

  Bet Nastia Kamenskaja ir jos draugai iš Petrovkos – Antonas Stašis ir Romanas Dziuba – apie tai turi savo nuomonę. Jiems atsiveria tiesa apie nežmonišku cinizmu persisunkusį žydrąjį ledą. Ledą, ant kurio angelai neišgyvena…

  Iš rusų kalbos vertė Jurgis Gimberis

  Leave a Reply