Angelai pdf, epub, mobi

Angelai | Beatričė Kleizaitė-Vasaris

Atsisiųsti knygą Angelai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso pieva

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 252
 • ISBN ar kodas: 9786098105025


 • Angelai.pdf
  Angelai.epub
  Angelai.mobi


  Angelai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Angelai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Angelai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Angelai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Angelai aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Angelai” – tai kultūrininkės, meno mecenatės Beatričės Kleizaitės-Vasaris pirmoji Lietuvoje populiariai ir įtaigiai parašyta angelologijos studija, pateikianti pilnavertį istorinį, kultūrinį, menotyrinį ir teologinį požiūrį į angelus ne tik krikščionių, bet ir judėjų bei islamo religijose, taip pat supažindinanti su asmeninės patirties paliudijimais. Kartu tai yra ir garsiausių pasaulyje meno vertybių, kuriose įkūnyti angelai, kanoninis albumas.

  Pasak autorės, kone kiekvienoje visuomenėje yra nuoširdžiai tikima angelais sargais, angelais palydovais, vadovais ir kitais vardais vadinamomis gerosiomis dangiškosiomis būtybėmis. Angelai ir šiandien yra pasaulio dalis – saugotojai ir gelbėtojai, budėtojai ir paguodos teikėjai. Gausiai iliustruotas spalvotomis fotografijomis, turtingas pasakojimais leidinys nepaliks abejingų skaitytojų.

  Beatričės Kleizaitės-Vasaris knyga kviečia mus ne tik pažinti ir pajusti per amžius žmogų lydinčių angelų pasaulį, bet ir įsiklausyti į savo sielą, kurioje lemtingais momentais prabyla ir angelo sargo balsas.

  Įvadą knygai parašė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

  Leave a Reply