Angelologija pdf, epub, mobi

Angelologija | Danielle Trussoni

Atsisiųsti knygą Angelologija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 422
 • ISBN ar kodas: 9789986169109 • Angelologija.pdf
  Angelologija.epub
  Angelologija.mobi


  Angelologija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Angelologija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Angelologija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Angelologija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Angelologija aprašymas

  Aprašymas

  – Ir jūs tikite, kad jie vis dar gyvena tarp mūsų? – paklausė Evangelina.

  – Aš žinau, kad jie vis dar gyvena tarp mūsų, – atsakė Celestina. – Bet bėgant amžiams jie keitėsi. Šiais laikais tie padarai slepiasi už naujų, kitoniškų vardų. Juos dangsto senų kilmingų šeimų globa, didžiulis turtas ir neatsekamos korporacijos. Žinau, kaip tau sunku patikėti, jog jie gyvena visai greta, mūsų pasaulyje, tačiau pažadu: kai kartą nuo tavo akių nukris juos slepianti skraistė, pamatysi, kad jie visur.

  Danielle Trussoni (Danielė Trusoni, g. 1973 m.), studijavo Viskonsino universitete istoriją ir literatūrą. Šiuo metu rašo tekstus “The New York Times Book Review” ir gyvena JAV bei Bulgarijoje. “Angelologija” – jos pirmasis romanas, iš karto sulaukęs didžiulio pasisekimo visame pasaulyje.

  Daugybė žmonių visame pasaulyje tiki savo angelais sargais. Daugybė žmonių mano, kad angelai egzistuoja. “Angelologija” teigia: tai tiesa ir jie gyvena tarp mūsų.

  Jaunoji sesuo Evangelina šv. Rožės vienuolyne gyvena ramiai ir pamaldžiai, kol jos nepasiekia laiškas, prašantis tyrinėtojui V. A. Verlenui leisti pasinaudoti ordino archyvais. Tai ir iššaukia paslaptingų įvykių verpetą, įtraukiantį Evangeliną į angelologų bendrijos veiklą…

  Kas yra angelologai? Teologai, mokslininkai, nuo senų senovės slaptai kovojantys su nefilimais – galingais ir pavojingais puolusių angelų palikuonimis, iki šiol gyvenančiais žemėje. Tai jie, mėgaudamiesi savo valdžia, atneša žmonėms blogį ir kančias. Tačiau jau kuris laikas nefilimus šienauja mirtina liga, nuo kurios juos išgelbėti gali tik regisi, negrįžtamai prarastas dangiškas artefaktas. Puolusių angelų palikuonys atiduotų viską, kad tik jį surastų, o angelologai siekia sutrukdyti didžiausiems žmonijos priešams vėl atgauti galias. Sesuo Evangelina ir Verlenas patenka tiesiai į šios kovos sūkurį, blaškantį juos po visą pasaulį, kuris abiejų gyvenimus pakeis neatpažįstamai…

  “Angelologija” – mistiškas romanas apie mūsų gyvenime egzistuojančias paslaptis, pernešantis skaitytoją per epochas, šalis ir vandenynus, meno ir architektūros paminklus ir įtraukiantis tarsi verpetas.

  Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius

  Leave a Reply