Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas pdf, epub, mobi

Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas | Christa Wolf

Atsisiųsti knygą Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 978541701088 • Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas.pdf
  Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas.epub
  Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas.mobi


  Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas aprašymas

  Aprašymas

  “Angelų miestas, arba daktaro Freudo paltas” – tai paskutinis didelis Christos Wolf kūrinys – autobiografinis romanas, pasakojimas apie gyvenimą, nusidriekusį per tris vokiečių valstybės ir visuomenės santvarkas, ir kartu bandymas suprasti savo pačios istoriją bei žmogaus atminties esmę.

  “Tu ten buvai. Tu išlikai. Tu gali apie tai papasakoti.”

  Christa Wolf (1929–2011) – viena žymiausių VDR, buvusios Rytų Vokietijos valstybės, rašytojų, kurios giliamintę, savojo laikotarpio moralę tyrinėjančią bei reflektuojančią kūrybą ir drąsiai reiškiamą pilietinę poziciją ilgainiui įvertino daugybė skaitytojų tiek Rytuose, tiek Vakaruose. Būdama daugumos žmonių moralinis autoritetas, ji aktyviai rėmė VDR opoziciją 1989-ųjų rudenį, dalyvavo masiniuose mitinguose ir demonstracijose. Po Vokietijos susivienijimo buvo kritikuota dėl lojalumo komunistiniam režimui, kaltinta bendradarbiavusi su Stasi – VDR Valstybės saugumo ministerija, – nors ir pati buvo jos sekama kaip „lojali disidentė“, pernelyg kritiška režimui.
  Išgarsėjo romanu “Perskeltas dangus” (1963, liet. 1966), romane “Apmąstymai apie Christą T.” (1968) atskleidė Rytų Vokietijos politinės sistemos žlugdančius padarinius asmenybei, autobiografiniame romane “Vaikystės modeliai” (1976) vaizdavo nacių valdymo laikotarpį, vokiečių pabėgėlių išgyvenimus.
  Ch. Wolf kūryba įvertinta gausybe literatūros premijų, tarp jų tokiomis garbingomis kaip Georgo Büchnerio, Thomo Manno ir Uwe?s Johnsono, išversta į daugelį kalbų. Lietuviškai dar išleistos jos apysakos “Avarija ir Kasandra” (1989) ir romanas “Medėja. Balsai” (1998).

  Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė, Gražina Miklaševičiūtė, Jūratė Kibirkštytė

  Leave a Reply