Antis, Mirtis ir tulpė pdf, epub, mobi

Antis, Mirtis ir tulpė | Wolf Erlbruch

Atsisiųsti knygą Antis, Mirtis ir tulpė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Odilė

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 24×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786098222012


 • Antis, Mirtis ir tulpė.pdf
  Antis, Mirtis ir tulpė.epub
  Antis, Mirtis ir tulpė.mobi


  Antis, Mirtis ir tulpė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Antis, Mirtis ir tulpė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Antis, Mirtis ir tulpė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Antis, Mirtis ir tulpė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Antis, Mirtis ir tulpė aprašymas

  Aprašymas

  Garsaus vokiečių rašytojo ir dailininko Wolfo Erlbrucho sukurta paveikslėlių knyga „Antis, Mirtis ir tulpė“ šiuo metu yra viena žinomiausių šio žanro knygų. 2006 m. apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu, 2016 m. Wolfas Erlbruchas pelnė svarbiausią tarptautinį vaikų literatūros apdovanojimą – Astridos Lindgren premiją.

  Knygoje „Antis, Mirtis ir tulpė“ paliečiama vaikų literatūroje neįprasta, bet labai svarbi – gyvenimo pabaigos – tema. Vaikai anksčiau ar vėliau paklausia tėvų, senelių, auklėtojų apie mirtį. Atsakymo jie laukia kuo aiškesnio, be užuolankų.

  Wolfas Erlbruchas meniškais piešiniais, taupiais sakiniais, šiltai ir su humoru atskleidžia mirties kaip neatsiejamos gyvenimo dalies vaizdinį ir kartu galimybę su ja susidraugauti. Knyga praturtina, praplečia vaikams skirtų knygų temų ratą, taip pat gali padėti sustiprinti vaikų ir suaugusiųjų ryšį, per kartu skaitomą knygą aptariant svarbius gyvenimo klausimus.

  Knyga „Antis, Mirtis ir tulpė“ jau yra išversta į daugiau nei 20 kalbų. Pagal ją sukurtas animacinis filmas, taip pat spektakliai vaikams bei suaugusiesiems.

  Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė

  Leave a Reply