Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos pdf, epub, mobi

Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos | Algimantas Čekuolis

Atsisiųsti knygą Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090121757


 • Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos.pdf
  Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos.epub
  Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos.mobi


  Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos aprašymas

  Aprašymas

  Algimanto Čekuolio kelias į literatūrą savitas.

  Baigęs Literatūros institutą Maskvoje jis suprato: nors Sovietų Sąjungoje neva raginama rašyti tiesą, bet iš tikrųjų draudžiama. Todėl nusprendė rinktis eilinio jūrininko darbą ekspediciniame Klaipėdos žvejų laivyne. Laive pakako ir iššūkių, ir konfliktų: su gamta, jūra, draugais, pačiu savimi. Gyvenimas jūroje virte virė – nieko nereikėjo išgalvoti, tik aprašyti. Kai traleris, kuriame Algimantas jau dirbo bocmanu, buvo pasiųstas į Kubą, iš laive žvejybos besimokančių kubiečių jis pramoko ispaniškai. Netrukus Kuboje ėmė dirbti vertėju, vėliau – korespondentu spaudos agentūroje „Novosti“ Kanadoje, dar vėliau vadovavo šios agentūros biurams Portugalijoje, Ispanijoje.

  Grįžęs į Lietuvą A. Čekuolis tapo „Gimtojo krašto“ redaktoriumi. Prasidėjo Sąjūdis, Nepriklausomybės metai. Gyvenimas buvo toks turiningas, kad tereikėjo jį stebėti ir išgryninti. Šios aplinkybės padėjo atsirasti naujam žanrui literatūroje – faktų prozai.

  Informacinių technologijų amžius reikalauja glaustumo ir konkretumo. Faktų prozai nereikia išvadų – jas pasidaro pats skaitytojas. Būtent taip rašo ir pasakoja neprilygstamas pasaulio įvykių ir mokslo naujovių stebėtojas Algimantas Čekuolis.

  Tai atsakymas į klausimą, kodėl jo knygos taip skaitomos Lietuvoje.

  Leave a Reply