Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas pdf, epub, mobi

Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas | Petras Dirgėla, Vilius Bartninkas

Atsisiųsti knygą Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujasis židinys-Aidai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 146
 • ISBN ar kodas: 9786098163063


 • Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas.pdf
  Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas.epub
  Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas.mobi


  Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas” vieną mįslingiausių ir mažiausiai pažįstamų lietuvių rašytojų Petrą Dirgėlą kalbina filosofas Vilius Bartninkas.

  Ramus ir dėmesingas pokalbis lygia greta atskleidžia ir rašytojo gyvenimo, ir jo kūrybos prasmes. Nacionalinės premijos laureato, didžiausio lietuvių epo autoriaus pasakojime susiliečia žmogaus ir istorijos slėpiniai, Lietuvos priešistorė ir Sąjūdžio dienos, tauresnės ateities tautai ilgesys ir asmeniški gyvenimo saulėlydžio apmąstymai.

  Knygos “Apie Karalystę. Petrą Dirgėlą kalbina Vilius Bartninkas” sudarytojas Vilius Bartninkas yra paskelbęs darbų, skirtų Antikos ir Lietuvos politinei minčiai, taip pat išvertęs Platono dialogą apie draugystę „Lisidas“ (2014) ir Hannos Arendt veikalą „Eichmanas Jeruzalėje“ (2015).

  Leave a Reply