Apie proto, dvasios ir minčių galią pdf, epub, mobi

Apie proto, dvasios ir minčių galią | Dalai Lama

Atsisiųsti knygą Apie proto, dvasios ir minčių galią pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 152
 • ISBN ar kodas: 9786090122389


 • Apie proto, dvasios ir minčių galią.pdf
  Apie proto, dvasios ir minčių galią.epub
  Apie proto, dvasios ir minčių galią.mobi


  Apie proto, dvasios ir minčių galią pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Apie proto, dvasios ir minčių galią pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apie proto, dvasios ir minčių galią knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apie proto, dvasios ir minčių galią pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Apie proto, dvasios ir minčių galią aprašymas

  Aprašymas

  “Turime dėti pastangas ugdytis teigiamus bruožus, o svarbiausia – nuolat palaikyti savyje meilės ir atjautos jausmus. Žmogaus minčių ir emocijų prigimtis tokia: kuo labiau į jas įsijaučiame, tuo tvirčiau jos apsigyvena mumyse. Dėl to sąmoningai puoselėdami meilę ir atjautą sustiprinsime jų galią.”
  Jo Šventenybė Dalai Lama

  Ištisus amžius žmonija visas savo jėgas atidavė kurdama materialią visuomenės gerovę. Nors daugelyje šalių pasiekėme aukštą gyvenimo lygį, mes dažnai nepatiriame gyvenimo pilnatvės ir nesijaučiame laimingi, o pasaulyje nemažėja smurto ir agresijos.
  Ar įmanoma sąmoningai pakeisti savo protą, kad išmoktume pozityviai mąstyti ir taptume dvasingesni?
  Kaip išsiugdyti gebėjimą rūpintis ne tik savo, bet ir kitų žmonių gerove?

  Šioje knygoje “Apie proto, dvasios ir minčių galią” Jo Šventenybė Dalai Lama skelbia, kad viso mūsų gyvenimo kelio esmė yra atjauta, įkvepianti norą nušvisti kitų labui. Kuo labiau puoselėsime meilės, užuojautos ir gerumo jausmus aplinkiniams, tuo ramesni, saugesni ir kartu laimingesni jausimės patys.

  Iš anglų k. vertė Tadas Juras

  Leave a Reply