Apkartęs rojus pdf, epub, mobi

Apkartęs rojus | Kaui Hart Hemmings

Atsisiųsti knygą Apkartęs rojus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786094033544


 • Apkartęs rojus.pdf
  Apkartęs rojus.epub
  Apkartęs rojus.mobi


  Apkartęs rojus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Apkartęs rojus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apkartęs rojus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apkartęs rojus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Apkartęs rojus aprašymas

  Aprašymas

  Būtų nuobodu, jei gyvenimas neiškrėstų staigmenų.

  Pasaulinis bestseleris, įkvėpęs garsųjį filmą “Paveldėtojai”.

  Gyvenimas lepino keturiasdešimtmetį Metą Kingą. Daili, visų mėgstama ir mylima žmona, dvi dukros, advokato karjera ir milžiniškas protėvių palikimas, kuriuo jis netgi nesinaudojo, nes pinigų ir taip netrūko. Ir visa tai – Žemės rojumi vadinamuose Havajuose. Taip buvo prieš dvidešimt septynias dienas, kai per lenktynes katerio nublokšta žmona nugrimzdo į komą. Šiandien Metas pamažu įsitikina, kad rojus – tik iliuzija. Dukrų jis iki šiol nepažino ir nemoka su paauglėmis bendrauti, mylima žmona, pasirodo, turėjo meilužį, o giminės spaudžia parduoti turtą. Perspektyva dar niūresnė: vykdant žmonos valią turi būti atjungta gyvybę palaikanti aparatūra, jis liks vienas su savo skausmu ir problemomis. Metas priverstas atsibusti ir naujai pažvelgti į iki šiol kitų tvarkytą pasaulį, pasirūpinti savimi bei dukromis ir įvykdyti paskutinę pareigą mylimai žmonai, kad ir kokia skaudi ji būtų…

  Kaui Hart Hemmings (g. 1976 m.) gimė ir užaugo Havajuose, vėliau persikėlė į JAV ir baigė Kolorado koledžą bei Stenfordo universitetą Kalifornijoje. Kaui gebėjimą pasakoti pastebėjo jau pradinės mokytojai ir skatino tobulėti. Pirmasis apsakymų rinkinys “House of Thieves” buvo spausdintas keliuose garsiuose literatūros žurnaluose. Debiutuojančios rašytojos stilius stebina brandžiu humoru ir nesentimentalia, tarsi vyriška dėstymo maniera. Kritikai ją giria už neįtikimą sugebėjimą įsikūnyti į skirtingo amžiaus ir lyties personažus bei žada neeilinę karjerą. Jau pirmasis K. H. Hemmings romanas sudomino devynių šalių leidėjus, o Alexanderis Payne pagal jį pastatė filmą “Paveldėtojai” su George Clooney Meto Kingo vaidmenyje.

  Leave a Reply