Apžavai pdf, epub, mobi

Apžavai | Aprilynne Pike

Atsisiųsti knygą Apžavai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 512
 • ISBN ar kodas: 9786094032639


 • Apžavai.pdf
  Apžavai.epub
  Apžavai.mobi


  Apžavai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Apžavai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apžavai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apžavai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Apžavai aprašymas

  Aprašymas

  Bestselerių „Sparnai“ ir „Kerai“ tęsinys
  „Puikus debiutas; mitologijos perteikimo išradingumas gali varžytis su stulbinamu pasakojimo grožiu“. – Stephanie Meyer, „Saulėlydžio“ sagos autorė Tai nepaprasta magijos ir intrigų, romantikos ir pavojų kupina istorija, kuri pakeis viską, ką lig šiol žinojote apie fėjas.
  „Apžavai“ yra trečioji knyga iš „Sparnų“ serijos, kuri jauną rašytoją pastatė į vieną gretą su S. Meyer ir J. K. Rowling. Nuostabaus fėjų pasaulio pakerėti skaitytojai tvirtina, kad Aprilynne Pike tobulėja su kiekviena knyga, ir nekantriai laukia ketvirtosios dalies.
  Žmonių užauginta fėja Lorelė nematė Tamenio nuo praėjusių metų, kai pati paprašė jo išvykti. Nors širdį vis dar gelia prisiminus gundančių žalių akių fėjų sargybinį, ji tiki, jog pasirinko teisingai likdama su Deividu. Gyvenimas baigiamojoje klasėje srūva kaip rami upė, tačiau ta ramybė – prieš audrą. Vieną dieną klasėje pasirodo naujokai iš mokinių mainų programos. Negana to, kad jie abu žaliomis fėjų akimis, bet atkeliauja su savo paslaptimis ir kelia nepaaiškinamą nerimą Lorelei. Jeigu jai ir Avalonui iš tiesų iškilo grėsmė, ar jie bus Lorelės pusėje? Jeigu ir taip, ar jos pusė liks nugalėtoja?

  Leave a Reply