Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? pdf, epub, mobi

Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? | Gregory K. Popcak, MSW, LCSW

Atsisiųsti knygą Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9789955291718


 • Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom?.pdf
  Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom?.epub
  Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom?.mobi


  Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom? aprašymas

  Aprašymas

  Visa vaikų auklėjimo esmė – parengti juos sveikiems, brandiems santykiams (ir su kitais, ir su juos sukūrusiu Dievu). Tačiau kai mums prireikia kalbėtis su savo vaikais apie seksą, kažkuri mūsų dalis tam labai priešinasi.
  Norėdamas padėti jums ugdyti vaikus būti seksualiai sveikais, knygos autorius derina patikimą katalikišką požiūrį su dabartiniais psichologijos ir vaiko raidos tyrimais, kad padėtų lengviau rasti atsakymus į šiuos ar panašius klausimus:
  Koks yra sveikas katalikiškas seksualumas?
  Kaip kalbėtis apie seksą su savo vaiku, atsižvelgiant į jo amžių? Ką reikia padaryti, kad parengtume savo jauną suaugusįjį santuokai? Gregoris K. Papkekas (Gregory K. Popcak) MSW (rūpybos magistras), LCSW (licencijuotas klinikos socialinis darbuotojas) yra Pastoral Solutions Instituto direktorius, dirba su katalikų psicho-terapeutų, teologų ir gydytojų, kurie specializuojasi rasti katalikiškus atsakymus į sunkius gyvenimo klausimus, patariamąja taryba.

  Leave a Reply