Ar sakiau, kad myliu tave? pdf, epub, mobi

Ar sakiau, kad myliu tave? | Estelle Maskame

Atsisiųsti knygą Ar sakiau, kad myliu tave? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090121986


 • Ar sakiau, kad myliu tave?.pdf
  Ar sakiau, kad myliu tave?.epub
  Ar sakiau, kad myliu tave?.mobi


  Ar sakiau, kad myliu tave? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ar sakiau, kad myliu tave? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ar sakiau, kad myliu tave? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ar sakiau, kad myliu tave? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ar sakiau, kad myliu tave? aprašymas

  Aprašymas

  Pirmoji interneto sensacijos – trilogijos „Ar sakiau, kad myliu tave?“ – knyga.

  Iš atostogų su naująja tėvo šeima šešiolikmetė Idena nesitiki nieko įdomaus. Tačiau vos atvykusią ją pasitinka staigmena – trys antrosios tėvo žmonos sūnūs. Greit paaiškėja, kad nė vienas iš jų toli gražu nėra švelnumo įsikūnijimas. Ypač vyriausiasis, septyniolikmetis Taileris, maištingo ir nenuspėjamo būdo jaunuolis, visiška Idenos priešingybė. Vis dėlto nuo pat pirmojo skandalu pasibaigusio susitikimo su juo merginos neapleidžia nuojauta, kad Tailerio šiurkštumas tėra kaukė, slepianti jautrią sielą ir nežinomą skausmingą patirtį. Jaunuolis supažindina Ideną su savo draugais, ir ši netrukus įsitraukia į niekada nepažintą gyvenimą: saulės nutvieksti Kalifornijos paplūdimiai, audringi naktiniai vakarėliai ir bet kokių taisyklių laužymas. Tačiau labiau už viską merginą traukia… pats Taileris. Ir kuo uoliau ji stengiasi įminti jo paslaptis, tuo aiškiau mato įsimylinti jį. Regis, ir Tailerį traukia Idena. Jaunuoliams vis sunkiau priešintis jausmams, ir su kiekviena diena jie vis labiau artėja prie ribos, kurią peržengus, niekas jų gyvenime nebeliktų, kaip buvę…

  „Ar sakiau, kad myliu tave?“ – tai meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Įvykiai keičia vienas kitą pašėlusiu greičiu, o herojus vis labiau užvaldo jausmai, kokių jie dar niekada nebuvo patyrę.

  Iš anglų k. vertė Simona Kaziukonytė

  Leave a Reply