Ar Spangis ateis pdf, epub, mobi

Ar Spangis ateis | Jonas Kalinauskas

Atsisiųsti knygą Ar Spangis ateis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kauko laiptai

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 88
 • ISBN ar kodas: 9786098092257 • Ar Spangis ateis.pdf
  Ar Spangis ateis.epub
  Ar Spangis ateis.mobi


  Ar Spangis ateis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ar Spangis ateis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ar Spangis ateis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ar Spangis ateis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ar Spangis ateis aprašymas

  Aprašymas

  “Ar Spangis ateis” – keturioliktoji žinomo poeto, 2011 m. Poezijos pavasario ir 2013 m. Jotvingių premijos laureato knyga.
  Toliau tyrinėjamas žmogaus buvimas laike – tai ir intymi asmens laikinumo patirtis, ir akistata su kolektyvine lemtimi, o ji dažniausiai patiriama kaip vulgari ir agresyvi istorija. Siela atsiveria tarsi magiška scena, kurioje šnekučiuojasi, pykstasi, vienas kitą gundo ir sudaro sandėrius keisti personažai, įkūnijantys skirtingus prigimties gaivalus, o šio teatro stebėtojas atpažįsta juose savo bruožus. Ši sapniška erdvė yra persmelkta laukimo – visi jos veikėjai laukia to, kuris patvirtins jų būties tikrumą. Niekas nežino, kas jis – gelbėtojas ar naikintojas, ir ką atneš – pražūtį išsigelbėjimą, o gal išsigelbėjimą pražūtyje?

  Leave a Reply