Architektas Sigitas Lasavickas pdf, epub, mobi

Architektas Sigitas Lasavickas | Sudarė ir tekstus rašė Edita Povilaitytė, Birutė Rūta Vitkauskienė

Atsisiųsti knygą Architektas Sigitas Lasavickas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 22×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786098039610


 • Architektas Sigitas Lasavickas.pdf
  Architektas Sigitas Lasavickas.epub
  Architektas Sigitas Lasavickas.mobi


  Architektas Sigitas Lasavickas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Architektas Sigitas Lasavickas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Architektas Sigitas Lasavickas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Architektas Sigitas Lasavickas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Architektas Sigitas Lasavickas aprašymas

  Aprašymas

  Architektas restauratorius Sigitas Benjaminas Lasavickas buvo išskirtinė figūra sovietmečio architektūros ir paveldotvarkos istorijoje. Tyrinėjant S. Lasavicko kūrybinį palikimą išryškėjo ne tik jo kaip talentingo architekto, architektūrinės archeologijos Lietuvoje pradininko ieškojimai ir atradimai, bet ir Lietuvos paveldosaugos sistemos, architektūros konservavimo ir restauravimo praktikos nueitas kelias, visuomenės nuostatų kaita.

  Tikimasi, kad knygoje “Architektas Sigitas Lasavickas” skelbiama medžiaga ir tai, kas tebeguli archyvuose, bus panaudota ateityje, vertinant penkiasdešimt S. Lasavicko gyvenimo ir Lietuvos paveldosaugos metų.

  Leave a Reply