Aš buvau Hitlerio pilotas pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Aš buvau Hitlerio pilotas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2019
 • ISBN ar kodas: tstas • Aš buvau Hitlerio pilotas.pdf
  Aš buvau Hitlerio pilotas.epub
  Aš buvau Hitlerio pilotas.mobi


  Aš buvau Hitlerio pilotas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aš buvau Hitlerio pilotas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aš buvau Hitlerio pilotas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aš buvau Hitlerio pilotas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aš buvau Hitlerio pilotas aprašymas

  Aprašymas

  Šiurpą keliantys Hitlerio piloto Hans Baur memuarai „Aš buvau Hitlerio pilotas“ atskleidžia dar vieną fiurerio asmenybės pusę. Asmeniniu Hitlerio pilotu iki pat paskutiniųjų jo gyvenimo akimirkų buvęs H. Bauras turėjo galimybę pažinti fiurerį kur kas artimiau nei daugelis kitų jo bendražygių.

  Apdovanotas ir įvertintas Pirmojo pasaulinio karo pilotas Hansas Bauras buvo vienas geriausių terčiojo dešimtmečio komercinių skrydžių aviatorių. Vieną dieną jis tapo asmeniniu pono Hitlerio pilotu. Hitleris nemėgo ir bijojo skraidyti, tačiau su H. Bauru jausdavosi saugus. Jis atsisakydavo skrydžių su bet kokiu kitu pilotu. Ilgainiui tarp Hitlerio ir piloto užsimezgė gana artimi ir draugiški ryšiai, apie kuriuos autorius ir pasakoja išskirtinėje knygoje „Aš buvau Hitlerio pilotas“.

  H. Bauro draugijoje Hitleris atsipalaiduodavo, laisvai kalbėdavo apie ateities planus, išsakydavo tikrąją savo nuomonę apie draugus ir sąjungininkus.

  Bauras buvo ryškiausių ir svarbiausių Trečiojo reicho akimirkų liudininkas. Jis stebėjo, kaip fiurerio gyvenime atsirado Eva Braun, matė Ribentropo kelionę į Maskvą, karo metu skraidindavo Hitlerį iš vieno fronto į kitą. Tarnyboje pas Hitlerį jis išbuvo iki paskutiniųjų dienų. Prisimindamas paskutines Hitlerio gyvenimo valandas, Bauras pasakoja apie judviejų diskusiją, vykusią prieš Hitlerio savižudybę. Jis tai pat aprašo susitikimą su Magda Gebels prieš jai nužudant tris savo vaikus.

  Įdomiausia, kad Bauro ištikimybė fiureriui niekuomet nesusvyravo. Jo memuaruose užfiksuotos akimirkos ir įvykiai su visomis įdomiausiomis ir trikdančiomis detalėmis. Knygoje „Aš buvau Hitlerio pilotas“ Bauras nekalba apie politiką, nevertina, kas buvo teisinga ar neteisinga, jis pasakoja apie savo tarnybą pas Hitlerį ir 10 metų, praleistų kalėjime Rusijoje. Tai išskirtinai jo asmeninė patirtis ir išgyvenimai.

  Hans Baur (1897–1993 m.) – Adolfo Hitlerio pilotas. Prie Vokietijos oro pajėgų prisijungė per Pirmąjį pasaulinį karą. Po karo dirbo komercinėse oro linijose, kol buvo pakviestas tapti asmeniniu Hitlerio pilotu. Paskutinis Hitlerio įsakymas Baurui buvo išgabenti jo asmeninį sekretorių, artimiausią bendražygį Martin Bormann iš Berlyno. Tačiau per šią operaciją Bauras pateko į Sovietų sąjungos nelaisvę ir buvo kalinamas 10 metų. Paleistas iš įkalinimo jis grįžo gyventi į Vokietiją.

  Leave a Reply