Aš kovosiu už savo laisvę pdf, epub, mobi

Aš kovosiu už savo laisvę | Michailas Chodorkovskis

Atsisiųsti knygą Aš kovosiu už savo laisvę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 206
 • ISBN ar kodas: 9786094270710


 • Aš kovosiu už savo laisvę.pdf
  Aš kovosiu už savo laisvę.epub
  Aš kovosiu už savo laisvę.mobi


  Aš kovosiu už savo laisvę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aš kovosiu už savo laisvę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aš kovosiu už savo laisvę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aš kovosiu už savo laisvę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aš kovosiu už savo laisvę aprašymas

  Aprašymas

  Michailas Chodorkovskis – politinis Rusijos kalinys Nr. 1, išdrįsęs mesti kritikos pirštinę V. Putinui ir visai Rusijos valdžiai. Areštuotas 2003-aisiais, buvęs „Jukos“ koncerno vadovas jau beveik 10 metų kalinamas stropiai saugomuose didžiulės šalies kalėjimuose, tačiau jo balsas plačiai sklinda per visą pasaulį, prilygdamas pačių įtakingiausių politikų kalboms. M. Chodorkovskio teismo kalbos jau seniai tapo politiniais manifestais, o skandalingos esė (pvz., „Kairysis posūkis“) – etinėmis pilietinių judėjimų platformomis.

  Šioje knygoje surinkti patys aktualiausi M. Chodorkovskio pasisakymai, savaip atspindėję visus svarbesnius Rusijos bei viso pasaulio įvykius. Už grotų rašyti analitiniai jo straipsniai, atviri bei nuoširdūs pokalbiai su žymiais rašytojais – B. Akuninu, B. Strugackiu ir L. Ulickaja – parodo visai kitokį Chodorkovskį, nei esame įpratę matyti laikraščių vedamuosiuose: „Aš – ne idealus, o idėjos žmogus. Man, kaip ir bet kuriam kitam žmogui, nesinori mirti kalėjime. Bet jei reikės – esu tam pasiryžęs.“

  Iš rusų klabos vertė Dalia Saukaitytė.

  Leave a Reply