Aš prieš tave pdf, epub, mobi

Aš prieš tave | Jojo Moyes

Atsisiųsti knygą Aš prieš tave pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 431
 • ISBN ar kodas: 9789955133452


 • Aš prieš tave.pdf
  Aš prieš tave.epub
  Aš prieš tave.mobi


  Aš prieš tave pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aš prieš tave pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aš prieš tave knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aš prieš tave pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aš prieš tave aprašymas

  Aprašymas

  Lu Klark žino, kiek yra žingsnių nuo autobusų stotelės iki jos namų ir kad jai patinka dirbti miestelio arbatinėje. Ne paslaptis jai ir tai, kad ji turbūt nemyli savo vaikino Patriko.

  Tačiau Lu nė nenumano, kad netrukus neteks savo mėgstamo darbo ir kad jai atsivers naujo žinojimo horizontas bei gniaužianti kvapą iki tol nepatirtų jausmų gelmė.

  Vilas Treinoras žino, kad po motociklo avarijos prarado norą gyventi. Žino, kad dabar viskas atrodo menka ir atgrasu. Taip pat jis žino, kaip šiai beprasmybei padaryti galą.

  Tačiau Vilas nežino, kad netrukus į jo pasaulį įsiverš nuostabioji Lu. Ir nė vienas iš jų nenutuokia, kaip juodu abu pakeis lemtinga akistata su neįprasta galimybe vienas kitą turėti arba visam laikui prarasti.

  “Prikaustanti dėmesį neįprastos poros santykių istorija.”

  The Independent

  “Tikrai gražu. Mus privertė juoktis, šypsotis, verkti. Tiesiog privalote perskaityti.”

  Closer

  “Šiam romanui lemta tapti vienu iš tų, kuriuos draugai brukte bruka vieni kitiems. Lu ir Vilas kaip nė viena kita pora užkariaus skaitytojų širdis (…). Tai vienas iš tų romanų, su kuriuo praleidi popietę ant sofos, nusitvėręs saują nosinių.”

  Independent on Sunday

  Iš anglų kalbos vertė Rasa Racevičiūtė

  Leave a Reply