Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia pdf, epub, mobi

Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia | Aletha Solter

Atsisiųsti knygą Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus psichologijos studija

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9786098195019


 • Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia.pdf
  Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia.epub
  Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia.mobi


  Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ašaros ir pykčio priepuoliai. Ką daryti, kai kūdikiai ir vaikai verkia aprašymas

  Aprašymas

  Autorė Aletha Solter – šveicarų kilmės raidos psichologė, gyvenanti Amerikoje, pietų Kalifornijoje. Ji studijavo Šveicarijoje, Ženevoje, pas dr. Jeaną Piaget (Žaną Piažė), ten įgijo žmogaus biologijos magistrės laipsnį. Vėliau Kalifornijos universitete apsigynė daktaro disertaciją. Šiuo metu A. Solter plačiai žinoma kaip prieraišumo, traumos, nebaudžiamosios disciplinos ekspertė, ji yra įkūrusi Sąmoningos tėvystės institutą (Aware Parenting Institute – www.awareparenting.com), parašiusi penkias knygas, jau išverstas į daugybę užsienio kalbų.

  “Kasdienybėje dažniausiai esame įpratę kovoti su verksmu – savo pačių, vaikų, artimųjų… Tad ši knyga bus tarsi gaivus oro gurkšnis, primenantis mums, kas kūno psichoterapijoje geriausiai padeda išsijudinti iš sąstingio, išsivalyti besikaupiančias emocines nuosėdas. Čia žengiamas dar vienas svarbus žingsnis – po mažytį lopinėlį atskleidžiama, kaip būtų galima padėti savo artimajam išsiverkti. Knygoje paaiškinama, kodėl svarbu neišsigąsti ir nestabdyti emocinės iškrovos per anksti. Ir tai iš tiesų yra fantastiškas indėlis į žmonių psichinės sveikatos kūrimą ir pagalbą vienas kitam kasdienėse situacijose. Rekomenduočiau visiems, kas kada nors svarstė, ką daryti, kai šalia manęs verkia brangus žmogus, arba kodėl šalia manęs niekas niekada neverkia. Puiki ir sąmonę plečianti knyga.”
  Dr. Agnė Matulaitė, psichologė – psichoterapeutė, Londono Birkbecko universiteto tyrimų garbės narė

  Iš iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė

  Leave a Reply