Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) pdf, epub, mobi

Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) | Audronė Ilgevičienė - Astrėja

Atsisiųsti knygą Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tiamata

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 430
 • ISBN ar kodas: 9789955310488 • Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas).pdf
  Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas).epub
  Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas).mobi


  Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Astrėja. Septyni spinduliai ir jų valdovai (2 leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  Septyni spinduliai ir jų valdovai – tai dar viena tema, kurią eteriniam pasauliui tarnaujantys perdavėjai supainiojo, nes toks buvo jų darbas.

  Dabartinės teosofijos pradininkė E. P. Blavatskaja sunkiai įrodinėjo nesuprantančiam pasauliui apie Didžiųjų pasaulio Mokytojų – Septynių spindulių valdovų – egzistenciją. Jų gyvenimą Žemėje ir darbą su mokiniais aprašė K. E. Antarova savo keturių tomų istorijoje „Du gyvenimai“, tapusioje ieškotojo enciklopedija grožine forma. Šie Mokytojai vedė Agni-Jogos pradininkus – Rerichų šeimą.
  Septynių spindulių temą atskleidė ir Ballard’ų šeima, iš kurių mokymą perėmė E. K. Profet ir jos vyras Markas. Deja, dėl E. K. Profet ligos ir jai pasitraukus atsirado daug painiavos ir šioje mokykloje. Painiavos galima rasti ir Alisos Beily tekstuose, kurie dabar dar ir savaip aiškinami.
  Tūkstantmečių sandūroje, suaktyvėjus eteriniam pasauliui, galima pagalvoti, kad didieji Mokytojai ėmė kalbėtis su visais, kas tik į juos kreipiasi. Ar gali šitaip būti? Ar nereikalingas joks pasiruošimas susitikimui su grynąja Kosmine Ugnimi, kuria yra šie Mokytojai? Ar kompiuteriniai tekstai, užtvindę erdvę, kuriuos pasirašo neva Didieji Mokytojai, yra tų Mokytojų produktas?
  Atsakymai į šiuos klausimus – „Antropoteosofijos“ I tome.

  Senoviniuose hinduistų tekstuose minimi septyni Rišiai, kitose tradicijose – septyni Elochimai, padėję Dievui kurti regimąjį pasaulį. Skaičiui septyni visose epochose, tikėjimo kryptyse ir misterijose teikiama ypatinga reikšmė. Jis kartojasi visur: septynios planetos, septynios natos, septynios savaitės dienos, septynios vaivorykštės spalvos, septynios žmogaus čakros, septyni jo kūnai, septynios sferos, septynios rasės, septyni kontinentai ir t. t.

  Ši knyga “Septyni spinduliai ir jų valdovai” aiškina Tikėjimo Esmės, arba Bendrosios Sąmonės Šviesos, skaidymosi procesą. Skaidymosi eigoje formavosi skirtingos religijos ir dvasinio ieškojimo kryptys, kurios bet kuriuo atveju buvo to paties septynių spindulių spektro išraiška konkrečiai teritorijai, konkrečiam mentalitetui, tradicijoms ir sąmoningumui. Pamažu spinduliai įgijo žmogui suprantamas formas, tampančias dievybėmis. Kiekviena religija atspindėjo savos epochos dvasią. Nors visų religijų ištakos vienos, o temos amžinos, tačiau jų atspindėjimas skirtingas. Iš čia nesutarimai tarp žmonių ir net valstybių. Nereikalingi jie, nes dėl Tikėjimo nesiginčijama: kiekvienas tiki taip, kaip supranta…
  Todėl ši knyga apie Tikėjimą ir jo atėjimą pas žmones taip, kaip jie geriau gali jį suprasti. Ji išaiškina spindulių leidimosi eigą. Ji turėtų padėti rasti savo kryptį, kurią gali pajusti tik atsiverianti širdis. Vienai krypčiai atstovauja daug religijų ar kitų tikėjimo išpažinimo formų. Svarbu pajusti savąją, nes tai padės tvirčiau pajausti ir Kelią, rasti Save ir savo vietą gyvenime.
  Priklausomybe vienam ar kitam spinduliui nesididžiuojama. Jos supratimas padeda rasti savo gyvenimo temą ir joje gyventi. Šitaip gyvenimas įgyja naują prasmę ir turinį. Jis tampa sąmoningas.

  Ši knyga “Septyni spinduliai ir jų valdovai” naudinga visiems bet kurios krypties dvasios ieškotojams, dėstytojams, mokytojams, filosofams, teosofams, mokslininkams, psichologams, teologams ir dvasininkams, mąstantiems menininkams ir intelektualams. Ji naudingas tiek tikintiems, tiek netikintiems tuo, ko racionalus protas dar įrodyti negali. Ji tiems, kurie mąsto apie Būties ir Tikėjimo klausimus.

  Leave a Reply